Kızın dengesizliği nedir deli etti

arkadaşlar dün gece gayet iyi aşkım seni seviyorum falan bu sabah da işte arada bir canım deme veya hiç bişey dememe öyle boş cevaplar.yarın buluşacaktık dün ayarlamıştık çok sevindi uçuodu resmen buluşma teklifi için bugün de bilmiyorm canım istemiyor dedi bize ait bişeyler yaptırcaktık istemiyo musun dedim bilmiyorm dedi.face şifresini değştrimiş bikaç gün önce ben de istedim vermeyecem dedi gerek yok boşver falan dedi.ne yapmak istiyor bu kız.sorduğumda da bişey yok canım istemiyor sadece diyo

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• ilişkinin süreside çok önemli öncelikle ilişkiniz kac aylık ya da yıllık birde kaç yasındasınız sen ve sevgilin eğer 17 20 yas arasıysanız ciddiyet yoktur kızda neyse cevaba ggeceyim ihtimaller cok fakat face şifresini vermiyor dediğin yere kadar olan durum senden kacıyo kovala ilgin artsın onu sevmeye devam et diye diyecektim ki face şifresini de vermiyor demiş buda sanki bişi karıştırıo gibi geldi facebokk şifresini vermemesininde iki sebebi vardır ya gercekten sakladığı önemli birsey vardır eski sevgilisi tekrar yazmıştır görmeni istemiyordur onu seven biri vardr seninle arası bozulmasın diye korkusundan değiştrmiştr zamanında birisi ile öpüşmüştür sana diytememiştr o yazıyordur görmenden korkuyordur bırakmanı istemiyordur birsürü sebep ihtimal var ikincisi ise yine kaçıyordur senden yani face şifresini vermeyerek gizemli kadın rolünü oynuyordur sen sinir olcksndr merak edeceksindr buluşmak istememesininde iki ihtimali var yine hevesli görünüp ondan sıkılmanı istemiyordur ya da herseyi toplayınca hepsi aynı gün içinde oldu ise eskiden sevdiği biri buna yazmıştır buda tam senden hoşlanmaya baslıyormuştur bu oğlanın yazması ile aklı karışmış moreli bozulmuştr ve arada kalmıştır buluşma heveside kacmıştır kafası karışıktır şimdi yapman gereken ilk basta bir daha buluşacahınız birgün ayarla hiç takılma düşünme kötüyü snra bunun gelmesini sagla birtane hediye al buna sakla buluşun işte bununla konuş ciddi ciddi sor herseyi hatta öyle alttan al ki gercekleri söylet sonra güzel konuşursa hediyeyti ver zaten ayrılmk ise amacı senin tatlı dilin ile korkmaz gerceği söyler sende seni sevmeyenden kurtulmuşl olursun umarım mutlu olursun

0|1
    0|0
    • kız sensin sanki öyle yazmışsın valla :) ya ilk şey beni de korkutuyo eski sevgili meselesi bir kere çok eskiden sevgili bile değilken flört gibiydi eskisi yzmıştı bana soğumuştu.dediğine katıldım hani beni kaybetmemek kırmamak için de öecburiyetten belli etmio canım demeye devam edio gibi geldi.açıkçası eskisi yazdı gibi kötü bir his vardı sen de öyle yazınca şimdi şüpheye düştüm.ben 19 kız 18 yaş

• bak bunu anlaman iiçin kıza sorman gerekio belki dersleride kötü olabilir dersleri yüzünden strese girmiştr kendini sevgili yapmaya layık görmüyordur ya da ygs sınavına bu sene giriyorsanız onun bunalımıda olabilir kötüyü düşünme kötüyü çekersn acık acık kızmadım güzelce sor canım

• bilmiyorum ya sormayacam ben bişey daha da çileden çıkartıyo beni sordukça kendi canı isterse mesaj atsın aşıklasın bişey varsa da atmasın kalsın napiym

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen bir şeyler yapıp kırmadığına emin isen ilişkiden bıkmış senden de soğumuş olabilir

Böyle davrarak tartışma çıkarmaya hazırlanıyordur

0|0
    0|0
    • hayır eminim hatta daha bu sabah günaydın bitanem dedi sonra canım falan konuştuk öyle ama sonra bunlar oldu işte

• Belki de ailevi problemleri ya da canını sıktığı bir şey vardır , kesim hüküm koymayalım yinede

• Böyle davranmasının sebebi ya senden soğumuştur ya da facebook şifresini vermek istemiyorsa senden sakladığı bir şey vardır veya konuştuğu biri.Dikkatli olmalısın bunun sonu hiç iyi gibi gelmiyor bana

0|0
    0|0
    • bana da öyle geldi ama facede bişey yok boşa bakma dio.

• bilmiyorum sinirlendirdi beni yine.ilerlemez bu ilişki zaten gelecek görmüyorm

• Bencede ilerlemez fazla üzülmeden ayrıl

• Çıkarsın ağzındaki baklayı. Bi şeye kızmış belli

En kötü ihtimal sevmiyodur artık :)

0|0
    0|0
    • defolsun gitsin o zaman arada canım deyip durmasın

• Ona da öyle söyle :D

• valla dengesiz ya bundan sonra tek bir ters hareketine bakar cidden bir yanlış bişeyini yakaladığım anda bitiririm bunları da derim

• bahane mi arıyor ne

0|0
    0|0
    • bilmiyorum öyle birisi değil ayrılmak istediğinde söyledi bikaç defa

• bilmiyom eskiden söyledi ayrıldık barıştık falan ama çok seviyorm dio falan işte kızımız olsa falan anlamıyorm

• seni seviyorum lafı sakız oluş ama kardes herkes diyo emin olmak lazım

Erkekler Ne Diyor 1

• incir çekirdeğini doldurmayan bir sebep bulmuştur kendince..hehemerhaba arkadaşın dediği senden soğumuş olabilir veya hayatına yeni girmiş biri de olabilir.. olaylar karşısında biraz alttan almayı dene. alttan aldığında bile sorun çıkarıyorsa ciddi bir problem var demektir. karşılıklı oturup adam akıllı konuşmanız lazım ne oldu, ne şekilde devam edeceğiz veya bu duruma nasıl geldik gibisinden... konuşmadan da kaçıyorsa aranızda hiç birşey kalmamıştır bence... birbirinizi gerçekten seviyorsanız zamanla barışacaksınızdır...

0|0
    0|0
    • konuştum işte şey diyo bişey olduğu yok diyo sadece canım buluşmak istemiyo diyo.facede de bişey yok zaten die geçiştirio

• canı istediğinde de değiştirebilir tabiki... ama durduk yere değiştirmesinde bir sebep mutlaka vardır. çokkk dikkatli olman lazım bu gibi konularda.. ona hissettirmeden yakın çevresinden öğrenmeye çalış ne olmuş ne bitmiş gibisinden ?

• öğrenmeyecem valla.ne hali varsa görsün benim hayatım ona bağlı değil.

Yükleniyor...