Galatasaray Sneijder Gibi Bir Yıldızı Küstürerek Neyi Amaçlıyor?

Sneijder gibi Turkiye liginin üstünde bir oyuncuyu küstürerek ne yapmayaçalışıyoruz anlamıyorum tamam bu sene iyi oynamadı ama takım şampiyonluğa giderken onun neler değiştirebileceğini nasıl mucizeler yarattığini biliyoruz. Yazik gerçekten sanırım hiçbir başarı cezasız kalmıyor

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sneijdere bu aralar çinden teklif geldiği söyleniyor. 10 Milyonun üstünde bir teklif kabul edilirse kimse tepki göstermez. Son 2 sezondur performansı öyle çokta iyi değil. Tabi şimdiki yönetim onu satıp yerine mehmet ekiciyi alır anca.

0|0
    0|0
    • 10 Milyon Euro lafı yalan adamın zaten sözleşmesinde 7.5 milyona serbest kalır maddesi var

• O madde sadece avrupa kulüpleri için geçerli.

Erkekler Ne Diyor 8

• senijder bitti ya

0|0
    0|0
  • çin den teklif aldığı haberleri vardı ama menajeri yalanladı satmayız diyorlar ama bana pek kalıcı gibi gelmiyor

0|0
    0|0
  • adam kafasına göre idmana geliyor gelmiyor maça çıkıyor çıkmıyor ısıbmadan oynuyor oynayamıyor alınıyor bu adam Türkiyede yılda 5 milyon auro yaklaşık 20 milyon tl kapa alıyor adam gibi işini yapacak

0|0
    0|0
    • Ama antremanda daha hiçbir iyi oyuncu idmanda yok?

• Ilk 5te olacağı kesin.

• tartışılır emin ol

• Galatasaray 2 senedir yerlerde zaten iyice dibe vurduk

0|0
    0|0
  • Lan daha burakla melonun yerini dolduramadin bide sneijder giderse ne yapican?

0|0
    0|0
  • Mucize olmasını gerekli bizim bu takımı düzgün halde görmemiz icin

0|0
    0|0
  • Ne başarısı kızım? Egosunu ve kendini kulüpten büyük gören birinin yeri dolar sen hiç merak etme. Emin ol gittiğinde buraları kötülecek. Bunlar yediği kabı kirleten tipler. Sende kalmasının tek sebebi kazandığı parayı Çin ve Arap ülkeleri dışında hiçbir takımın vermeyecek olması. Zaten milli takımla Şampiyonaya da gidemedi. Burada rahat ve buna o rahatlığı veren kulüp. Başta da kankası olan bir hoca var.

0|0
    0|0
  • Geçen seneki gibi sıradan takim yapacaklar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...