Ofsayt nasıl oluyor? :)

ofsaytı anlatırmısınız biz bayanlar anlıyamadık gitti:))

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• BAYANLARA OFSAYT I ANLATMANIN YOLLARI..

Şimdi bakın bayanlar;

Ucuzluktaki süper çantayı almak için Mango'ya girdiniz.

Sadece bir tane kalmış,o da kasanın (kale) hemen yanında.

Ama bu cantanın tek taliplisi siz değilsiniz elbette!

Çantayı gozüne kestiren diğer bir müşteri (rakip oyuncu) de sizin hemen yanınızda bitiveriyor.

İkinizde durumun farkındasınız ve hızla kasaya (kaleye) yöneliyorsunuz.

Tam o esnada; biraz önce bluz aldığınız Zara'da ödemeyi yaptıktan

hemen sonra çalan cebinizi cevaplamak için cüzdanınızı çantanıza koymadan arkadaşınıza verdiğinizi ve onda unuttuğunuzu fark ediyorsunuz.

Bir yandan kasaya doğru koşarken diğer yandan da elinizi havaya

kaldırarak arkanızda kalan arkadasınızdan cuzdani (topu) istiyorsunuz.

Öyle bir durumdasınız ki, rakibinizin gerisinde kalırsanız kasaya daha uzak kalacağınız için avantajınızı kaybedeceksiniz ama eger arkaya gecmezseniz arkadaşınızdan uzak kalıyorsunuz ve arkadaşınız da o kalabalıkta size cüzdanınızı fırlatamıyor,herşey bir an meselesi.

Bu durumda yapmanız gereken rakibinizin arkasına geçip cüzdani (topu)almanız ve cüzdanı ele geçirdikten sonra rakibinizi gecmeye çalışmanız.

İşte ofsayt bu.

Top sana atıldığı anda kaleye rakibinden daha yakın olamazsın.

0|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 21

• bunu anlatmak çok zor :)

0|0
    0|0
  • Ucuzluktaki super cantayi almak icin Mango'ya girdiniz.

Sadece bir tane kalmis, o da kasanin (kale) hemen yaninda.

Ama bu cantanin tek taliplisi siz degilsiniz!

çantayi gözune kestiren diger bir musteri (rakip oyuncu) de sizin hemen yaninizda bitiveriyor.

Ikiniz de durumun farkindasiniz ve hizla kasaya (kaleye) yoneliyorsunuz.

Tam o esnada; biraz önce bluz aldiginiz Zara'da ödemeyi yaptiktan hemen sonra calan cebinizi cevaplamak icin cuzdaninizi cantaniza koymadan arkadasiniza verdiginizi ve onda unuttugunuzu fark ediyorsunuz.

Bir yandan kasaya dogru kosarken diger yandan da elinizi havaya kaldirarak arkanizda kalan arkadasinizdan cuzdani (topu) istiyorsunuz.

öyle bir durumdasiniz ki, rakibinizin gerisinde kalirsaniz kasaya daha uzak kalacaginiz icin avantajinizi kaybedeceksiniz ama eger arkaya gecmezsiniz arkadasinizdan uzak kaliyorsunuz ve arkadasiniz da o kalabalikta size cuzdaninizi firlatamiyor, hersey bir an meselesi.

Bu durumda yapmaniz gereken rakibinizin arkasina gecip cuzdani (topu) almaniz ve cuzdani ele gecirdikten sonra rakibinizi gecmeye calismaniz.

Iste ofsayt bu.

Top sana atildigi anda kaleye rakibinden daha yakin olamazsin.

0|0
    0|1
  • bi magazadasın kuyruk war senle arkadaşınla beraber gelmişsin diyelim arkadaşın sırada ödeme için ama sen değilsin sonra arkadaşına ödeme sırası geldiğinde sen birden en sondan gelip herkezi geçip en öne arkadaşının yanına girersen bu bir ofsayt olur anlamıcağını biliyyorum ama genede yazdım değerini bil =))

1|0
    0|0
  • Bazı kadınların bir yerlertini gösterme çabasına frikik göstermeye çalışırken salak durumuna düşmesi OFSAYT oluyo :D

0|0
    0|0
  • Onuda bilmeyin ondanda eksik kalın.

0|0
    0|0
  • Yan hakem bayrağını havaya kaldırırsa ofsayt oluyor :)

1|2
    0|0
  • senin takımınin oyuncusu rakip savunmanın gerisinde kalırsa alacağı her pas da ofsayta düşer.:/

Cut.

0|0
    0|0
  • Ofsayttan önce: link

Ofsayttan sonra: link

0|0
    0|0
  • kısacası rakip kalenin önunde bekleyip beleşçilik yapmak yasak anlamına gelıo onu bılın zorlamayın mazallah duman attırmayın

0|0
    0|0
  • kendini bir magazanın kasa kuyruğunda düşün. senin arkandan birisinin en öndeki müşteriye kendi poşetlerini attığını düşün. haksınlık olmuş oluyo dme arkandaki kişi senden önce alacağını alıp gdiyo yani gol atıyo :D

0|0
    0|0
  • Söylemem!

Söylersem erkek arkadaşının Rehberine kaydettiği Mehmet'in Merve olduğunu anlarsın =/

1|0
    0|0
  • uzun iş be :))

0|0
    0|0
  • Ofsaytı anlamaya çalışma. zaten spiker söylüyor. Biz bile çoğu zaman yakalayamıyoruz anca tekrarından bakıyoruz.

0|0
    0|0
  • Vücudunun herhangi bir bölümünün rakibin kale çizgisine toptan ve son rakipten daha yakın olduğu anlamına gelir.

Çalıntıdır.

0|0
    0|0
  • anlatsam roman olur :D hakeme sormak lazım

0|0
    0|0
  • Bunu Kelimelerle Anlatmak Çok Zor Anca uygulamalı anlatılabilir :))

0|0
    0|0
  • Quantum fiziğini anlatmak daha kolay olur.

0|0
    0|0
  • götü başı açınca yanlış oturunca ofsayt oluyor işte erkeklerce. :)

0|0
    0|0
  • siteden uyuligi nasıl siliyoruz arkadaşlar

0|0
    1|0
  • 2 oyuncudan birinin ayağı diğerinden öndeyse diğer futbolcu topu atarken ofsayt olur

2|2
    0|0
  • Derhal kaçının! hem sarışın hem de ofsayt nedir diye soruyor.

0|0
    0|0
    • hahahayyy bunu esmerlerde bilmez saçla ne alaka:)

• Beni gördün mü? ben kumral ve hemen hemen her kızın ayıla bayıla baktığı bir tipim.

• napalım ayılna gazoz ver bayılana limon :))

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendi adına konuş ben anlayalı çok oldu

0|0
    0|0
  • A takimindaki forvet oyuncu B takimindaki defans oyuncularini gecerse ofsayt oluyor. Dogru mu beyler?

0|0
    0|0
  • ''Biz Bayanlar '' derken...

Balım birinin anlatmasıyla olmaz maçları sürekli izle çoğu maçta oluyo zaten kendin kavrarsın o mantığı...

0|0
    0|0
  • Maç izlemen gerek anlatmakla olmuyor,denedim.

0|0
    0|0
  • inan anlıyorum ama anlatamıyorum :D :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...