Kızlar ...çıstın dolmalık biber, konserdeki ergenlere hayran olmuş duydunuz mu?

şok şok ilk regl dönemini bu yıl yaşamış kızların,

daha bıyığı tüylenmemiş sabi sübyanların doluştuğu tepiştiği konserin ardından twit atan sarıbaştan çarpıcı sözler

link

o değil de ,

bi de bilet ve yol parası var.10 lira mıydı bilet ergenlere 7.5 muydu

5 de yol desen 15 - 20 kahat yalan oldu valla :d

bu soru için 30 40 kb da ben harcadım

bak sen şu velede ya varlığı memlekete zarar bacaksızın.kiminin de aklına zarar ahaha :d

Güncellemeler:
siz öyle diyosunuz ama nil erkoçların kendine çük takacağını da ilk daktır erol beey haber vermişti

hatırlayın :d

kaldı ki yalan olsun.keyfi konuşıyım elin bebesi için benim gibi şeker adama olumsuz eleştiri mi yapacaksınız..naşk olsun :d

yarın bigün sorarsınız; sürttürdüm hamile kalır mıyım,ayakkabı bağım koptu naapmalıyım diye

cıstın değil yine ben cevaplarım ha..ötekileştirmeyin beni

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• İnci Caps ın yutturma haberini herkes yutmuş gene... Neyse yutsunlar zaten problem değil, Justin'i ağızlarından burunlarından salya akıta akıta sevmelerinden bu daha iyidir :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yahu millet mal :D kızın biri arabasının arkasından kosuyodu. justınde ter kokuyo kızlar falan demıs yarıldım ya :D

0|1
    0|0
  • az önce başka bir soruda çok bilimsel bir açıklamam olmuştu roccoo :d

iyi olmuş bütün ergen kızlara, müstehak valla .d

0|0
    0|0
  • Sazan.avi olmuş yine...

0|0
    0|0
  • justin kelime demek istiyorum duymadığım kadar duydum dünden beri

0|0
    0|0
  • ay bırakın şu veledi ya ne. kaprisli şey yazık velet sahne terk etmiş hala ergenlikten çıkamamış:p

0|1
    0|0
    • konu bu bebe değil aslında..ay ne tatlı çocook diyip tek kelimesinden anlamayan zeka seviyesi 0-6 bireyler :d ve malesef ki hepsi birer Türk..güldüğüme bakma benim için dram bu.ülkemin insanları maymun hayranı,ne tarih bilir ne ecdadı

• hadi o kızlar ergenler, senin buna kanmanı nasıl açıklamalı ?

0|0
    0|0
  • Ohh ohh suyundan da :))) Soru da mükemmel hazırlanmış hani 5 * verdim ;)

0|0
    0|0
    • eyvallah :d kafası çalışan çalışmayan belli oluyo böylece :d

• Erol Köse ne işssiz adam ya,pusuda beklemiş tweetlerini.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...