Bir bayanda ideal ölçüler nasıl olmalı sizce? Spor konusuna çok hakim olan vardır inşallah?

90 , 69, 99 ölçü nasıl sizce? bel nasıl inceltilir ki pofff. Bir de üst ve alt bacak nasıl inceltilir? Lütfen yardım edin

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bölgesel yağ yıkımı diye bir şey yok. Öncelikle vücudun tümden fazla kilolarını vermeli. Sonrasında ise, eğilmek istediğin bölgelerin kaslarına özel hareketlerle çalışarak şekil verdirebilirsin.

0|0
    0|0
    • Boy 1.66. Kilo 58. Ne kadar verdikten sonra calismaliyim. Peki nasil calisirim cunku bazi hareketler inceltmeden sıkılastirim tombul gosteriyo lutfen yardm edim teknigini bilmedigimden hep yanlis spor yapiyo gibi hissediyorum

• Fitness kesinlikle.

• Tamamdir azimle devam edecegim

Erkekler Ne Diyor 5

• olculerın kotu degıl ama bıraz defınasyon lazım bacak ıncelymek ıstıyorsan dıyete gırıceksın ve iç bacak dıs bacak hareketlerı var agırlıkla yuksek tekrar denıceksın bırazda cardıon yanı kosu bandı buısıklet bunları yaparsan bır butun olarak duzgunlesır vucudn

0|0
    0|0
    • Yorumunuzu nasil olduysa yeni gordum. Soruya o gunden sonra bakmamisim kusuruma bakmayin. Aciklamaniz icin xok tesekkur ederim. İc ve dis bacak hareketlerini yuksek agirliklarla mi baslayacagim yoksa yuksekterek mi gidecegim. Bide incelteyim derken kalinlastirmaktan korkuyorum. Agirlik kasa cevirmez mi?

• Hayır sıkilasmani saglicak dusuk ağırlık yüksek tekrar yap

• 15, 197, 37

0|0
    0|0
  • Kalça fazla

0|0
    0|0
  • bölgesel inceltme söz konusu değil

0|0
    0|0
    • Ne yapmaliyim peki. Yani bacak inceltirken illa sıska vucuda mi donuscem demek oluyo bu her yer mi erimeli :(

• sıska vucut olmaması için ağırlık çalışacaksın

• Balik etli olsun biraz yagli olsun sonra mangala yapisiyo :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Teker teker egzersizleri var onların bak netten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...