Seviyor mu? lütfen cevap yazın

bişi anlatıcam kafam çok karışık.

şimdi aynı serviste olduumuz bir çocuk var senenin başında pek takmıyoduk birbirimizi ama bir kaç hafta önce şöyle oldu.

ben arkadaşımla beraber onu arkasındaki koltuğa oturduk.konuştuk falan dersler,espriler oda arkasına dönüp arkadaşlarıyla konuşurken beni farketti .ertesi gün(ben normalde önlerde otururum o arkada oturur) bu ön taraflarda oturmaya başladı işte bunu servise gelen bir öğretmen var o,bide bu çocuğun arkadaşlar niye önde oturduğunu sordular o da mazeretler söyledi bir çok ama ben durumun farkındayım tabi hep bende nerdeysem hemen yanımdaki koltukta oturuyo işte böyle başladı ben artık onu çok seviyorum. ama sanırsam daha benim adımı bilmiyo.

BİDE GEÇEN GÜN

bizim oğlan bir koltuğa oturdu yanına gıcık bir kız oturdu fakat bizimki farkında değildi falan bunlar iyi eve kadar konuşa konuşa geldiler sonra bizimki servisten inerken benim oturduğum koltuğa çantasını çarparak indir :DD

tabi sinir olduğumu anladı

sonra bigün serviste yer yoktu en öne oturdum o da dışarda arkadaşlarıyla konuşuyordu sürekli benim yüzüme baktı bende göz teması kurmakta zorlanan biriyim ama hep baktı

şimdi ara ara bakıyo ara ara bakmıyo valla bilmiyorum

sizce hoşlanıo mudur.

bu aralar serviste yakınımada gelmiyo

ltfen umudumu kesmeyin :/

Güncellemeler:
:))
bugün yine yakınıma geldi ama bir diyolog yok hala nasıl konuşcaz biz konumadık hiç yhaa
bu yıl bir garip ya tenefüslarde falan he karşılasınca sürekli gözgöze gelyoruz ama geçip gidiyoruz aynı oramdayken sanki kaçacak delik arıyo.. :( nese bide serviste yer yoktu yanına oturdum ;) nese işte ben bayabi kızardım sıcak bastı falan ama o arkadalarına hep gel otur ben kalkcam falan dedi çok üzüldüm arkadaşları rahat değilmisin dediler o da yok ya başka bişi var dedi (?) sonra baka biri oturdu... bikaç Galiba artık beni unutmaya çalışıo veya hiç sevmedim moralim çok bozukk yardım edin... :(

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• dikkatini çekmişsin

doğru yoldasın

devammmmm...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• birincisi sevmiyo hoşlanıyor senden sadece ikincisi okul bitmeden siz çıkmaya başlarsınız herhalde artı her bakışmanın adınını her başlangıcı sevgiyle karıştırmayın biriyle tanışırsın çıkmaya başlarsın az denersin huyuna suyuna bakarsın zaten uyuyorsa sana bir bakmışın sevmişsin

0|0
    0|0
  • cicişler misiniz nesiniz yahu...

0|0
    0|0
  • Sümerliler yaziyi bulduklarina pişman oldu lan.

0|0
    0|0
  • LiseLi Vakası BeyLer .D hahaha : D Facebooktan EkLesene Bu Kadar Cırpınıcagına .D

0|0
    0|0
  • kesinlikle sevmiyor bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• umursama sen boşver onu her erkek bakıyor sevdiğinde ya da hoşlandığından değil yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...