Sarışın Çocuğum Olması İçin Ne Yapmalıyım ?

Kızlar bu konuda daha bilgilidir diye düşünüyorum o yüzden kızlara sormak istiyorum ben hayatımda bir kişi olsun istiyorum ve ciddi bir gelecek olmasını istiyorum sonsuza kadar birbirimize baglı kalıp sevelim istiyorum ve en çok istediğimde böyle sap sarı saçları mavi gözleri olan hafif tombiş böyle çıtı pıtı güzeller güzeli bir kız çocuğu babası olmak istiyorum ben onu cicilerle giydiririm ben kumral saçlı kahverengi gözlüyüm ve açık tenliyim evleneceğim kişinin ten sac ya da göz rengi ne olmalı ki çocuğumuz sarışın olsun sarışın bir çocuğum olması için ne yapmalıyım evleneceğim kişi nasıl olmalı :) ? Cevaplarınız için çok teşekkürler :)

Güncellemeler:

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• ailende sarışın renkli gözlü varsa + eşin sarışın renkli gözlüyse evet böyle bir bebe yapabilirsin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• benimde hayalım ayyynı bu resimlerdeki kızzz yaaaaaaa<3<3<3<3 inss. allah kısmet ederr cok tatlıı ama türkiyede onu büyütmek cok zor

0|0
    0|0
  • benm profildeki gibi istiyorm bende :)

0|0
    0|0
  • sarı olmalı

0|0
    0|0
  • Ailenizde, neslinizde sarışın yoksa çok zor bence :/

0|0
    0|0
    • Amcamın oğlu ve amcamın ikiz kızlarından bir tanesi sarışın ve amcamın en küçük kızı da sarışın

• Eşim sarışın olsa ihtimali ne olur link verdim bunlara benzesin istiyorum :)

• Çakma sarışın değil ama harbi açık tenli akça pakça bir hatun bul kendine o zaman % ihtimali daha da artar :)

• sarışın biriyle evlen gerisi allaha kalmış

0|0
    0|1
  • bende profilimdeki gibi bir kız istiyorum. ama meryem üzerlinin kızı

0|0
    0|0
  • sarışın biriyle evlen :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Böyle çocuğun olması imkansız! evlenceğin kişinin İskandinav ırkına mensup ve bütün sülalesi sarışınsa anca olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...