Kopya çekerken yakaladındıkkk vee...

Lise son sınıfız matematik sınavı oluyorduk. Hoca ders anlattığı yok oturuyor masasına öyle geçiriyor saatleri. Sonra sınavda kopya çekmeyi serbest bırakıyor.Karışmıyor fazla. Neyse bugün sınav günü geldi çattı. Kopya çektik haliyle. Arka sıramdaki arkadaş telefonunu yan sıradaki kıza verdi oda yazılı kağıdının fotoğrafını çekecek ve bize geri verecekti bizde geçirecektik. Ama hoca telefonu yakaladı! Sınıftada hoşlandığım bir çocuk var. Oda benden hoşlanıyor. Ama durumlar biraz karışık konuşamıyoruz hiç.Onun matematiği çok iyidir. Yani gözünde konumum yerle bir olmuş mudur diye tırsmıyor değilim açıkcası:(

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• söz konusu aşk olunca, yerlebirlikler kaybolur :) karşılıklı ise sorun yoktur merak etme :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bişey anlatcam lisededim alt sınıfta kızalr sıvan olcak 1 ders sonra hoca güvendiği için sınav kağıdlarını masa ustune koymus bende gördüm dedim bunu fotokopi cekdirin doldurun sivanda deyişirsiniz dedim bu kızlar gitmiş sekreterin yanındaki fotokopi makinasından cekdirmeye çalışmış sekreterde görünce tarihi hocayı aramış yakalanmışlar... butun yıl atölye temilziğini bunlar yaptı hep bana da gözleri ile çok küfür ettiler neyse... yani insan okulun yanindakine gider bunlar okul sekreterine gidyor... böyle bir gerçek var ... kızlar bitek aldatma konusunda iyi geri kalan konualrda fiyasko !

0|0
    0|0
  • ne okul ne ders. sen sadece karizmanı düşünmeye devam et miniğim.

0|0
    0|0
    • matematik zaten fiyasko benim için:D Düşünmüyorum haliyle. Zaten kötüydü

• sonuna kadar okudum belki cevaplanacak ciddi bir şey çıkar diye...

0|0
    1|0
    • özür dilerim çok dğerli vaktini çaldım.

• dünyayı değil ama seni bu dertten kurtarıyorum dert etme diyorum hala anlamıyorsun..

• ama ediyorum:( İnsan sevdiğinin yanında küçük düşmek istemiyor.

• Ne kadar saçma bir hikaye düşünce ergensi ergensi

0|0
    1|0
    • hikaye mi dostum 1-2 saat önce yaşandı bu ve bu bir cevap bile değil. Ne kadar saçma bir cevap bu ergensi ergensi diyorum o halde.

• iyi olmuş

0|0
    1|0
  • 18 yıldır ögrenciyim ilk okul 4den beri kopya cekerim daha beni yakalayan hoca olmadı kendimle gurur duyuyorum

0|1
    0|0
    • aslında bizde yakalanmadık. Bize kopyayı verecek olan kız yakalattı telefonu

• Kim bakacak senin yaşına:D

• yaş önemli bak

• altı ustu yakalanmışınız amma abartmışın... ne kopyalar çekdim ben... ama siz biraz amatörsünüz !

0|0
    0|0
    • biz yakalatmadık telefonu:D bize kopyayı verecek olan kız yakalattı amatör olan o.

• derslerin yuzunden mi sevecek seni hic sevmesin daha iyi bisi olmaz seviyosa yine de sever..

0|0
    0|0
    • yok ya derslerim yüzünden değil tabiki ama ne bileyim kötü duruma düştüm sonuçta onun karşısında ve bu beni biraz üzdü

• Haklısın:) Oda öyle düşünür herhalde bilemedim. Hiç muhabbetimiz yok ama ben yine de onun karşısında küçük düşmekten korkar haldeyim

• seviyosun ve git gide kaptiriyosun kendini.. sadece bu olay relax ol

• Kopya çekmeyi bilmiyorsanız çekmeyin.

0|0
    0|0
    • doğrudur. Ama biz yakalatmadık telefonu. Bize kopyayı verecek olan kız yakalattı

• Bidahakinde o kıza kopya konusunda güvenmeyin belliki beceremiyo kopya çekmeyi.

• ama kızın dersi iyiydi belge alacaktı şimdi elinde telefonla yakalanınca sözlüsüne düşük verecekmiş. Kendimden çok kızın durumuna üzüldüm.. Keşke hiç bize kopya vermekle uğraşmasaydı. Ama hoşlandığım çocuğun gözü önündede küçük düştüm oda var..

• Bence o seni sevmiyor :D

0|0
    0|0
    • ne alaka şimdi:D

• Sevse gelir sana kopya verirdi bir yolunu bulurdu :)

• hiç muhabbetimiz yok ki. Ne ben ondan kopya isterim ne o benim yanıma gelebilir. Tuhaf bir ilişkimiz var bizim:D bakışlarımızda aşkımızı belli ediyoruz uzaktan uzaktan

• Sanmıyorum sevdğini düşünüyorsan Nopanic ;)

1|0
    0|0
  • umarım hayattaki en büyük derdin bu olur...

0|0
    0|0
    • bu fazla byük bir dert değil biliyorum:) Ama kötü hissettim kendimi

• hissetme. Birgün bir konuşma esnasında ben sisteme karşıyım arkadaş, ezbercilige hayır vs falan de gülerek tatlı bile bulur seni ;)

• Konuşamıyoruz ki biz.

• ne kopya serbest mi nehale gelmiş okullarımız yazık, ben senin yaşındayken böyle birşey yapsam çok afedersin disiplinin gamlı yokuşlarında helak olurdum hey gidi...(lan ben bunları diyecek kadar yaşlanmışmıyım tiii) Mevzuya gelirsek rahat ol sen takma kafana daha çok gençsin başkasını bulursun :P

0|0
    0|0
    • Başkasını mı bulurum:D:D Ben başkasını istmiyorum yaaa

• arkadaşları söyledi

• e o arkadaşlarla yap arayı sen işte fırsatın da varmış bir kopyadan da bişe olmaz takmaz kafaya rahat

• OLur böyle şeyler kasma fazla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yok bee bişe olmaz :)

Kopyadan bahsetmişken bizde sınıfça disipline gitmiştik bu yüzden aklıma geldi bak :D

0|0
    0|0
  • Bu durumda gözünde sıfırlanmazsın merak etme :)

lise zamanım geldi aklıma Ne Kopya Çektim be =D

0|0
    0|0
    • sıfırlanmasam bile. Yine de kötü oldu değil mi?:D

• AYY cok tatlı ya :D

• sorma:( gelecekte konuşacak beyefendi. Çok utangaç yaaa:D

• alakası bile yok takma kafana

0|0
    0|0
  • düşmüssündür biraz

0|0
    0|0