Galatasaray'ım bu Benfica'yı paspas yapardı.

Öncelikle hemen altlarda "Benficalılara geçen hafta tweet attım" topiğini açan çalışkanhasan renktaşımı kutluyorum. Gizli cevap verilemediği için oraya yazamadım. Eline sağlık kardeşim, güzel düşünmüşsün.

Dün Benfica'nın karşısında Galatasaray olsaydı ve oraya 1-0 avantaj ile gitseydi tur biletini almıştı. Çünkü biz bu atmosferlere alışkın bir takımız. Ayrıca Fener gibi sahamıza kapanmayız da. Başa baş oynarız, hücum oynarız. (bkz. Almanyadaki Schalke maçı ilk yarısı, Old trafford'daki Manu maçı...) İşte Aslanımın farkı da bu.

Ne dersiniz arkadaşlar. Galatasaray'ım dün oradan istediği sonucu almaz mıydı? O Benfica'yı o sahaya gömmez miydi?

Güncellemeler:
link Benfica: 0 - 2 : Galatasaray (2008)

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Baros o golü nasıl kaçırdı ya o nu atardı ama ondan sonra Emre Aşık attı:)O zaman Benficanın kadrosu daha iyidi Di Maria falanda vardı

1|8
    1|2
    • Aynen kardeşim dün gibi aklımda o maç.

• Topiğin kapağı olsun bu cevap.

• Teşekkürler:)

Kızlar Ne Diyor 4

• Gayet rahat alırdık o maçı haklısın. Gerçi hakem faktörü de önemli ama rahat rahat alırdık yinede.

0|4
    0|1
  • 13 yıl önce uefa kupasını almış bir takımdan söz ediyoruz

0|1
    0|0
  • yapamazdı

0|2
    1|5
  • çokkk yapardıı

0|1
    0|6

Erkekler Ne Diyor 10

• 5 yılda özhan, adnan polat GS'ı nasıl karanlık günlere sevk etti.son 2 sezondur fenerbahçenin durumuda aynı.böyle giderse arsenal gibi ancak kupaları seyredecekler

2|4
    0|0
  • Gs hertürlü yenerdi benficayı.fb eksik olmasaydı onlarda turu geçerdi

0|6
    0|0
  • a...na bile kordu ne diyon sen ya

0|6
    1|2
  • eyvallah abi görevimiz =) Galatasaraya karşı dünkü gibi cesur oynamak soıkardı zaten bizde kaliteli ayak çok

0|2
    0|0
  • Galatasaray istediği her şeyi başarabilecek güçte...

0|2
    0|1
  • donanım haber futbol forumundaki ergenler burayıda sarmış schalke 180 dakikalık iki maçta 140 dakika sizi ezdi çıkartmadı nasıl pas pas yapacak 40 maçtır yenilmeyen benficayı bide schalkenin en önemli üç oyuncusu yoktu

0|2
    0|6
    • Lafını bil de konuş ergen sensin. Ben 89da 5-0lık Neuchatel Xamax zaferini televizyonda izlerken sen belki doğmamıştın bile. Mesajını kale almıyorum.

• cevap veremezsin haklısın

• gs uefayı alırdı bu kadro ile

2|1
    0|2
  • Bende bizim Benfica'yı geçebilecek kapasitede olduğumuzu düşünüyorum ve söylediklerine de katılıyorum kapanmazdık. Aşağıda da birisi Schalke sizi şu kadar dakika ezdi vs. demiş. Siz her maç kapana kapana Plzen,Bate maçlarında son dakikalarda ne yapacağınızı şaşırdınız bırakın da 1 maçın 45 dk bile olsa biz kapanalım :) Fenerbahçe maç boyu savunurum araya 1 tane sıkıştırır 3 yemem mantığıyla çıkmış şansta onlara güldü ofsayt olan pozisyon penaltı olarak döndü. Ama o kadroyla savunma yapmak zordu. Salih,Cristian,Kuyt,Caner bunların önceliği hücum sen bunlara hiç çıkmadan savunma yap dersen tabi elenirsin.

1|4
    0|1
    • Gğüzel ve sağduyulu mantıklı bir yorum, eline sağlık.

• trömsö olsa ne yapardı

1|0
    0|6
    • Geçmişe gidip, lafı başka yere saptırmayı bırak. Şimdiki takımdan ve şartlardan bahsediyorum. Geçmişe gidersek 7-1lik Sigma maçına kadar uzanırız gerek yok.

• soru sordum hacı trömsö-gs maç yapsa bence gs yener

• Katılıyorum tespitine. GSli değilim ama GS büyük maçlarda istediği sonucu almasını bilen tecrübeli bir takım.doğruya doğru şimdi niye inkar edeyim ki.Dünkü gibi tek kale olmazdı.

0|6
    1|0
    • Objektif bir taraftarsın kutluyorum seni.

Yükleniyor...