Mario Gomez'in sevgilisi İstanbul'a dönmek istemiyormuş. Ne düşünüyorsunuz?

Mario Gomez'in yeni sezonda Beşiktaş'ta oynamasını istemiyormuş. Havalimanindaki patlamadan dolayı.

Fiorentina'da geri kampa çağırmış.

Ne düşünüyorsunuz?
Geri dönüşler iptal.

Haber linki

0|0
5|18

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Medya bu aralar yengelere sarmış , dun de Sneijderin eşinin Turkiyeden ayrılmak istediğini yazmışlardı
    m.sporx.com/wesley-sneijder-icin-son-iddia-ac-milan-SXHBQ553631SXQ

Gomez şampiyonada piyasa yaptı giderse %40 i Beşiktaşa verilecek , kalırsa zaten faydalı futbolcu ama ben medyadan çok kendi açıklamasını dikkate alıyorum. Şampiyona bitene kadar transferle ilgili konuşmayacak. Fiorentina ise prosedür icabı kendi oyuncusu olduğu için kamp listesine yazmistir muhtemelen

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yani biz bile duymak istemiyoruz biz dediğim bir kısım elbette. Kızın istememesi çok normal tehlikelidir ülke olduk

0|0
    0|0
  • Haklı kendince

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 17

• Ben olsam bende Türkiye de oynamam gitsin en iyisi.

0|0
    0|0
  • kadın haklı İstanbul'da ne var ki

0|0
    0|0
  • Zaten Gomez'de cilve yapıyor. Fiko'nun yerinde olsam yol verirdim.

0|0
    0|0
  • Ya beşiktaşlılara yaranma çabası işte. ya ben istiyorum aga ama yengeni biliyosun tarzında bir şey işte 😄

0|1
    0|0
  • Türkiye gibi başka ülkede böyle paraya zor bulur takım burdan çin katar yolcusu olur.

0|0
    0|0
  • Eşşek gibi tipiiiis tipiiis gelecek karidir konusur ama o essek gibi geleceeeek para veriyoz lan bir mal gibi satin almisiz bizim kopegimiz essek gibi gelecek

0|0
    0|0
  • Bahane.

0|1
    0|0
  • Haklı akkoyunlar ile aynı yerde barınmak istememesinden normal birşey yok

0|0
    0|0
  • Mario yeni sezonda da Vodafone arena da CHA CHA yapmaya devam edicek rahat olun.

0|1
    0|0
  • Kadın haklı.

0|0
    0|0
  • kesin burada mikici bulamamıştır

0|0
    0|0
  • Soykırım kabul eden ülkeden ne beklersin

0|0
    0|0
  • Haklılar bence
    Bu ülkede Hangimizin can güvenliği var ki

0|0
    0|0
  • zaten gidecekti gomez demekki bu bahaneyi bulmuşluk İstanbul u da beğenmiyorsa artık

0|0
    0|0
  • Onun ben mk ziktirsin gitsin gelmesin artik

0|0
    0|0
  • Hiç birşey düşünmüyorum :)

0|0
    0|0
  • Kötü olmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...