Asla yapmam dediğiniz ne yaptınız hayatınızda?

İsteyenler gizliden yazsın... Basit hikayeler değil, gerçek itiraflar istiyorum.

Neyi asla yapmam dediniz ama yaptınız?

Teşekkürler

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• hayatımda asla bir kıza el kaldırmam demiştim şahsen buna cok karşıyımdır halada öyleyim ama bir keresinde okuldan bir kız beni çileden çıkarmıştı dişlerim kırıldı sıkmaktan en son dayanamıp bogazından tutup hawaya kaldırıp bıraktım hemen tamamen o suçluydu ama gene çok pişman oldum bidahada töwbe

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Asla yapmam dedigim, hemen hemen herseyi yaptım :) hala asla yapmam dedigim bazı seyler var, umarım onları yapmak zorunda kalmam :))))

2|0
    0|0
  • Sevmedigim kimseyle cikmam demistim :( ilk tuttugum el sevdigimin eli, ilk seni seviyorum dedigim kisiyi kalpten seviyo olmak isterdim. cok pismanim ...

1|0
    0|0
  • Alkol, Kumar, Silah ve Uyusturucu...Cocukken, tecavuzcu Coskun'a bakardim ve derdim "Ben buyuyunce boyle biri olmayacam" Al birini vur otekine.

1|0
    0|0
  • seni asla bırakmicam dedim ama bıraktım aslında bırakıcaktım ama onu kandırıyodum

1|0
    0|0
  • sigara ve alkol ve esrar ve neyse :)

1|0
    0|0
  • kefil olmak

1|0
    0|0
  • Parmak arası terlik giymem demiştim maalesef giydim. Ya, erkeklere pek yakışmıyor :s

1|0
    0|0
    • bence sportif bir adamsa vücut bakımından kötü durmuyor

• hayatta ben asla yapmam dediğim herşeyi yaptım oneden artık ben asla yapmm demiyorum..

1|0
    0|0
  • bi spikerle tanıştım spor spikeri tam bir afet :S

1|0
    0|0
  • Söyleyeyim de evimden aldırsınlar değil mi? :)

1|0
    0|0
  • ASLA demeyelim de, nasip olmasın dediğim şeyler..

dinden dönmek olurdu heralde..

1|0
    0|0
  • iyi bir kız arkadaşım olursa kötü bişey yapmam ona yönelik..

1|0
    0|0
  • Asla içki içmem dedim içki içenleri görünce kötümser baktım içki içtim. Asla sigara içmem dedim sigara içenlerle dallga geçtim sigara içtim. Asla cinsel bir ilişki yaşamam dedim yaşayanlara öğütler verdim cinsel ilişkiye de girdim. Asla dediğim her ne varsa başıma bir bir geldi, gelicek de. Akıllanmadığım sürece bok çukurundan kurtulamıyacağım

1|0
    0|0
    • hepimiz öyleyiz mrk etme.. hepimiz asla dediklerimizi yaptık..

• Borç harç işine girmem felan derdim,şimdi bataktayım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Fenerli Sevgili asla yapmam dedim ama yaptım : /

2|1
    0|0
  • Asla büyük konuşmam derdim, konuştum. Asla üzmem derdim üzdüm, artık asla demiyorum

1|0
    0|0
  • "Asla asla demem" diyorum.

1|0
    0|0
  • yaptımm...

1|0
    0|0
  • asla aldatmam dedim aldattim

asla yalan söylemem dedim yalan söyledim

asla gidersem dönmem dedim döndüm

artik asla demiyorum büyük konusmamak lazimmis

1|0
    0|0
    • herkes anı seyi söylüyor.. ben de dahil..

yani bu koskoca hayat aslında hepimize asla dememyi öğretmek için sanırım:))

• güvenmemen gerekenlere güvendim

1|0
    0|0
Yükleniyor...