Facem çalındı iftirası yüzünden aileler birbirine dargın. Yardım eder misiniz?

Kuzenim bizim evde face hesabına arada bi giriyordu. Daha sonra bunun facesi calınmış. Bizim evde girdigi için şifresi bizde kaldıgını düsünüyor ve benim caldıgımı söylüyor. Ama ben calmadım. Bu b*ktan durum yüzünden aileler birbirine dargın. Bu konuda bana yardımcı olabilecek varmı?:(

Güncellemeler:
Baska sehirdeyiz.Bu daha sonra bi yere basvurmus sürekli bizim sehirden birilerinin hesabına girip cıktıgını söylüyor. Yani bütün oklar benim üzerimde?:(

0|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

• Allah yardımcın olsun.İnşallah hak yerini bulur.

*Onun yapacağı facebook emniyetine bildirmek

link

* link adres çubuğuna yapıştırsın

Şunu da yapabilir: Facebook şifrenizi geri almak için hesap > Yardım Merkezi > Güvenlik tıklıyorsunuz ve Hesabım başka birisinin eline geçti veya hesabımın şifresi çalındı. sekmesin tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ekrana “Facebook Soru ve Cevapları henüz bu dilde bulunmuyor. Sıkça Sorulan Sorular‘a bakın.” yazısına tıklıyorsunuz. ve burada Şifremi unuttum. sekmesine tıklıyorsunuz ve şifreniz e-posta adresinize gelecektir.

*Eğer e-posta adresinizde çalındı ise aşağıdaki yöntemi denemelisiniz.

Posta Adreslerinden Herhangi Birisine Mail Yoluyla İngilizce Olarak Derdinizi Güzelce Anlatmanız Gerekmektedir.

disabled@facebook.com

appeals@facebook.com

info@facebook.com

*Bir sonuç alamadıysanız olayı kısaca özetleyen bir dilekçe ile bulunduğunuz il savcılığına varsa bilişim savcılığına suç duyurusunda bulunsun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• ya yuh facebook icin ailelerde birbirine düsman olacaklar nerdeyse.. ya ben kuzenimle böyle mevzu cikarsam yeminle babam bana coktan bi iki tane carpmis olurdu nebicim terbiyesizlik bi b*ktan internet profili icin bukadar tantana yapilir mi diye :S

kuzen seni isletiyor madem bi yerlere basvurdu ise ozaman facebook hesabindan girilen IP adresler cikartilir ve hangi sehirden girdigini birak giren kisinin adina, soy adina ve adresine kadar bulmus olurlardi.. güya agzindan laf almaya calisiyor, seni korkutmaya calisiyor... sende suc yok ise kafana takma ip adresten neyin ne oldugu belli olur

2|0
    0|0
  • Çocukken olur böyle şeylerde ailelerin karışması biraz absürd olmuş ...

Bana da 2 gün önce facebook dan mesaj gelmiş , trabzon dolaylarından facebookunuza giriş yapılmak istenmiştir .. hesabınız dondurulmuştur diye ... trabzonda kim varsa çıksın ortaya :))

1|0
    0|0
  • Yaaa facebook kafayı yemiş olmalı buaralar herkes aynı dertten muzdarip?Arkadaşlar biri hesaplarımıza giriyo gözetleniyoruzz:))

0|0
    0|0
  • ne Face miş ya aile faciası çıkarmış:)))

Aileler nasıl bir birne girdi ..

0|0
    0|0
    • konusmuyoz. bizimkiler diyo benim oglum yapmaz onlar diyo siz caldınız

• :))) Face için kavga ediyorsanız bir daha aılecek görüşmemeniz yerinde olacak:)

Böyle birşey olur mu :))))

• face için ailelerde birbirine giriyor artık vay bee:))

1|1
    0|0
  • Yuh yok artık.Aileleri bile küstürecek kadar büyük bir durum mu bu?Umarım çalan ortaya çıkar da tıpış tıpış gelip özür dilerler sizden.

0|0
    0|0
  • Girmeyin kuzeninizin facesine.

0|0
    0|1
  • Böyle bir konu için ailelerin dargın olmasına anlam veremedim, gerçekten sen değilsen sıkıntı yapacağın bir şey yok, aileni al karşına bu b*ktan sebep için çocukluk yapmayın de.

1|0
    0|0
  • Yuh ya arka arka face soruları, kendinize gelin.

0|0
    0|0
  • polise başvursun sanal suçlar onu araştırır çıkarır meydana...

ayrıca hiç tepki bile verme salla gitsin başlarım onun faceine...güvenmiyosa sana girmeseymiş sizin pcden.

0|0
    0|0
  • Aileler niye dargın yahu :)

0|0
    0|0
  • Bilişim polisi eminim yardımcı olacaktır... Önemli işleri yokmuş...

0|0
    0|0
  • facebokk sonunda bunuda yapdı..yakında kan davası filan çıkarsa şaşırmıcam.

1|0
    0|0
  • face askları yıktı sımdıde aılelerı yıkıyor

0|0
    0|0
  • bu kadar çocukça bişey için küsülüyorsa boşver hiç barışmayın küs kalın daha iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• facem-facen-facesi

facemiz-faceniz-facaleri :))

1|1
    0|0
  • Vurun birbirinizi :D

0|0
    0|0
  • Ah facebook sen nelere kadirsin...

0|0
    0|0
  • Cidden aileleriniz dargın mı bu kadar basit şeyden.

0|0
    0|0
    • evet bilisim suclarına git diyorlar nasıl gidilir ne yapılır bilmem ki

• Ver çocuğun facesini, ben de senin çaldığına ikna oldum şu an :D

1|0
    0|0
  • Sanal saldırılar savaş nedeni sayılacak diyorlardı da tınmıyorduk. Buyur burdan yak !

0|0
    0|0
Yükleniyor...