Van der Will Milli takımda oynamıyor mu?

Bazıları Van der Wiel Türkiye maçından sonra beğenilmedi diye Milli takıma alınılmadı diyor ama bakdım Türkiye maçından sonra Kazakistan maçında 18 de yok oda Türkiye maçında sarı kart görüp sarı kart cezalısı olmuş son maçta var peki Wiel Milli takımda oynamıyor mu.

• Oynuyor tabiki.
    0% (0)30% (3)21% (3)Oy Ver
  • Oynamıyor bende bakdım yok.
    75% (3)50% (5)57% (8)Oy Ver
  • Onu diye kesin Bjklidir.
    0% (0)10% (1)7% (1)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    25% (1)10% (1)15% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kazak maçında karttan dolayı yok ama 2 çek maçında da oynamadı , diğer maçlarda oynadı.
    Hollanda değişim sürecinde milli takımlari çok. l basarili değil. Grupta bile 4. oldular tarihlerindeki en başarısız dönemleri

Wiel , Psg de Aurier in yedegiydi. Ajaxtaki beklentileri Psg de karşılayamadı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardesim hollanda euro 2016 ya gitmedi bircok futbolcu birakti milli takimi ondan hazirlik maclarina cağrilmayabiliyo yoksa adam net hollandanin sağ beki ve cok taninan bir oyuncu

0|0
    0|0
    • Ya muhattap olma gg denen paragoz 1.750 garanti para puan basi 4 euro ucret 2 milyon € imza parasi ve menajeri de 1 milyon € para aldi ve 36 yasina kadar sazan besiktas kontrant yapti 3 yas avantajliyiz ve bedavaya aldik psgde kalmadi cunku direk ilk 11 de hep oynamayabilir ondan

• 31 e 4 topluyor 14 hesaplıyor en ilginci biliyormusun.

• 31 e 4 ekliyor 34 hesaplıyor.

• Adam hollandanın banko oyuncusu bunu diyen hangi futbol cahili tanımak isterdim.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • 3 temmuz şike yıl dönümü kutlu olsun arkadaşlar

1|3
    0|0
    • Hmmm Türkiyeye şike getiren takımlısın yani. Neden 2 li avaraja bakılıyor neden toplam averaja bakılmıyor hiç düşündün mü.

• Tescilli şikeci kim

Yükleniyor...