3 temmuz yıl dönümünde soruyorum şike yapıldı mı?

Fenerbahce şike yaptı mı yoksa yapmadı mı?

• Şike yaptı
    64% (7)54% (15)56% (22)Oy Ver
  • Hayır yapmadı
    36% (4)46% (13)44% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Madem bunlar kumpas neden uefadan cas tan ve isviçre mahkemelerinden tekmeyi yediler
    Madem sucsuzsun bir gecede 58. madde neden değişti

1|3
    0|0
    • Aklandık diyorlar ben ona kızıyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• Dönemin fenerbahceli baskani Aydınlar cikti dediki ben olmasam fb 10 kere küme düsmüstü bunu dönemin tff baskani söylüyor biz daha neyi tartisiyoruz?

1|0
    0|0
  • Hala yaptınız diyorsunuz ya yuh yani yuh! Cidden yaptı diyenlere bişey diyemiyorum artık türkiyede aklandı avrupada aklandı uefa Fenerbahçe kulübüne ücret odedi yoktan yere 2yıl men verdigi için? Hadi türkiyede dediğiniz gibi olsun avrupada davayı nasıl ayarlayarcan?

0|0
    0|0
  • bamyaya mike yok olsa 3 sampiyonluğu son hafta kacirmazdik feto adisi yakti biz

0|0
    0|0
  • Bilemem

0|0
    0|0
  • Sadece 2011 olarak bakmamak lazım olaya fb gs bjk bu ülkede yıllardır şike yapıyo

0|0
    0|0
  • Avrupa mahkemeleri sadece polis tutanakları beni ilgilendirir dediği için men cezası yedi.
    Akabinde uefa ve fifa dağıldı şikeden hatırlatırım (artık nasıl bir lobiyse)
    Madem şike yaptı neden diğer 8 takım yargılanmadı da Fenerbahçe yargılandı? Şike tek taraflı mı yapılır? Fenerbahçe parayı kendi kendine mi ödemiştir. Şike yapan Fenerbahçe neden 3 yıl üst üste son maçında bir gol bir puan ile şampiyonluktan olmuştur.
    Aziz Yıldırım girmemesi gereken silah ihaleleri aldığından dolayı kendini yakarken araya Fenerbahçe'nin de katılması gerekiyordu olay tamamen budur. En fanatik Rasim Ozamn Kütahyalı bile şikenin olmadığını tamamen kumpas olduğunu söylemiştir. Bir Fenerbahçe ve Aziz düşmanı olan Kütahyalı bile kumpas kuruldu diyorsa daha ne şikesi.
    Ama kabul etmeyen 6saray taraftarı kendi dötündeki kurda bakmaz gelir Fenerbahçe ile uğraşır. Çilek uzmanı, avrupanın bir çok ülkesinde ticaret yapması yasaklanan Belçika'lı botoks güzelinin soktuklarını çıkartmaya baksın 6 saray yönetimi.

0|0
    0|0
    • Rasim ozan dediğin , tayyip ne derse onu der zaten kumpas dedi bu yüzden tescillendiniz

• Yapmadı diyen utanmazdır

1|1
    0|0
  • boş muhabbet yapmayın ya konuşmak icin konusmak gibi bişey. mahkemede sonuclandı zaten sucsuzlugumuz neyın kafasını yasıyosun? he adelete inanmıyosun haklısın, 3 temmuz'u herkez gördü adeletin rezilliğini insanların halini herkez gördü. türkiyenin sporun rezilliğidir 3 temmuz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaptı sonra akladılarTürkiye'de sistem böyle işte ne beklersin ki

1|3
    0|0
    • Bende boyle düşünüyorum peki neden aklandı

• @doganmertdokuzlar evet yaptınız canısı zaten sinirim bozuk nedenini sen biliyorsun şu an sana laf yetiştiremeyeceğim

• Canısı türkiyedeki davalar hadi ayarladık avrupada ki davayı nasıl ayarlayarcan ve UEFA tazminat ödedi bize :) 2yıl gereksiz men cezası yediğimiz için Türkiye hadi dedigin gibi gene kendi yancı hakimleri verdiler diyelim koca avrupada spor mahkemesinde haklı bulunduk ve UEFA para ödedi haber okumuyoruz anca şike yaptınız diyip adamın asabını bozuyoruz

Yükleniyor...