Vücut geliştirme hakkında?

18 yaşındayım 1.88 falan boyum var 82 kiloyum biraz göbek var onun haricinde pek bir fazlam yok kol kasımda vücuduma göre biraz yetersiz bayramdan sonra sabahları yüzmeyi planlıyorum akşamları 500 metrelik koşu alanı var 8 tur koşcam. Sonra şınav mekik evde dambıl falan asitli içecek falan içmicem fazla yemek de yemeyeceğim.1 ayda kas ve kilo olarak yararını net bir şekilde görür müyüm?(fitnessta da çalışabilirim 30 dakika falan bu konuda da düşüncenizi bekliyorum) Şimdiden hepinize teşekkür ederim

0|1
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Öģün atlama ve protein ağırlıkli beslen
    Fazla çalışayım hemen vücut olsun derken kasları yakma aman dikkat
    Bir bilenden program alsan daha iyi olur

0|0
    0|0
    • kaç öğün

• Ya bilir kişi onu programda ayarlıyor ben bilmiyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Neden insanımız aceleci çözemedim.
    1 sene vücut geliştirme, 5 sene Boks ve 2,5 sene yüzme yaptım.
    Aynı zamanda Golf ve sörftte proyum.
    Millet 5-6 ayda mükemmel vücut istiyor aceleniz nedir? Spor süreklilik, devamlılık olduğunda işe yarar öyle 1 ayda bişey beklemeyin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kas yapmak istiyorsan protein agirlikli yemelisin. Zateb bence zayiflamaya calisma kilon gayet iyi.

0|0
    0|0
  • Eğer kas yapacaksan zaten fazla kilon yağların kasa dönüşür ve bunun için iyi yemen lazım özellikle protein ve düzenli bir şekilde yaparsan olur yani ama yemeği ihmal etme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Uzun zamandır vücut geliştirmeyle uğraşıyorum etkisini görmek istiyosan program şeklinde yapman gerekir kendi kafana göre yapma

1|0
    0|0
  • fazla yemek yemezsen yemeklerine dikkat etmezsen makrolarını kalorilerini saymazsan yerinde sayarsın tavsiyem spor salonuna yazıl yazılabiliyorsan ağırlıklara başla

0|0
    0|0
  • Yüzme ve koşu yap birgün birgunde tek ağırlık çalış fitnnes

0|0
    0|0
  • Çok kalori kaybediceksin az yemekle bir deri bir kemik kalırsın

0|0
    0|0
  • çok fazlalığın yok dostum kilo almamaya bak şunuda söyleyeyim:
    beslenme>antreman

0|0
    0|0