Erkekler zeki kadınlardan korkar mı?

karşınızdaki hoşlandığınız kadının oldukca zeki prtik zekalı hazır cevap biri olmasından korkar mısınız ?

0|0
20|120

En İyi Erkek Görüşü

• zeki olsun tabi aptalıyla zaten eğleniyoruz ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 119

• Aptal bir kadın ile kolay bir ilişki yaşayacağıma, zeki bir hatun ile cebelleşmeyi tercih ederim.

Her daim!

3|1
    0|0
  • benden zekiyse uzak dursun arkadaş yalana dolana gerek yok şimdi :D

6|0
    0|1
    • Benden zekisini dünya gözüyle görmek istedim doğrusu...

• Ne korkucam? Olsa da yesek...

1|0
    1|0
  • kadınlarda nadiren bulunan bir özellik gibi bahsetmişsin sanki :D

0|0
    0|0
  • Hayır ama galatasaraylıysa hayalet görmüş gibi kaçarım. Çünkü hem sinsi hemde içten pazarlıklılar.

0|0
    1|0
  • Aksine çok hoşuma gider çünkü öyle olmayan çoğunluktan gına geldi artık.

0|0
    0|0
  • korku değilde zeki kadin bazen basit numaralara gelmez basit numaralar dan kastım... onun azından laf almak için birsey dersin anlar bunu ... 1 yildir sohbet ettim bir arkdasım var oyle ikimizde laf almaya calısıyoz birbirimizin azindan bana dün tilkisin sen dedi bende hayirlisi be gülüm dedim :) zeki kadin iyi oldu kadar telikelide olabilir... kalbi temizsse süperde değilse sakat ... cok yazdım ...

1|0
    0|0
  • Ne kadar zeki olursa o kadar iyi, bir iş yaparken bunu şöyle yapalım diye destek verecek birisinin olması çok iyi olurdu, tabi zeki olup kafasını yalana çalıştırmasını istemem ama öyle bir sıkıntı olsa bile çok şükür bendeki zeka onu ortaya çıkartmaya yeter :)

0|0
    0|0
  • kendimi bildiğim için korkmam ama çekinmem desem yalan olur. ne biliyim kasılırım karşısında. dediğin gibi hazır cevapsa bişey söylemeden önce 2 kez düşünürüm falan.

0|0
    0|0
  • akıllı erkek: hanım su getir.

cahil kadın: tamam bey

akıllı erkek: hanım su getir.

akıllı kadın:kalk kendin al erkek kalkar suyunu alır,akıllı kadın banada getirsene. :)

3|0
    0|0
  • Aptal kadının çilesini çekmektense zeki kadının korkusunu çekmeye razıyım. Aptallar ömürden ömür çalarken, zekiler ömre ömür katarlar. Her zaman zeki kadın tercihimdir. Bilirim ki işte o zaman sırtım yere gelmez ve dünyanın en mutlu erkeği olurum. Şu an olduğu gibi.

0|0
    0|0
  • kendisini zeki zanneden kızlardan korkmayız ama zeki kadınlar bizden uzak dursun

0|0
    0|0
  • Kadından her halukarda korkulur artı zekı bı kadınsa daha cok korkulur ya aslında ona korku deneyelımde cekınme dıyelım.evet dha ıyı

1|0
    0|0
  • korkmaya ne gerek var ama zeki kadın + yaptığının farkında olan bayandır . Sizinse elinizden kaçırmayn :)

1|0
    0|0
  • Aptalından da korkacaksın her an aptallık yapabilir çünkü :D

1|0
    0|1
  • Aptal kadını çok severim çünkü parmağımda oynatırım onu.. ama zeki kadına taparım çünkü kölesi olurum onun :)

0|0
    0|0
  • Eğer erkek zeki değilse o kadından korksun.Lafı koyduğun da ağlar o adam :))

1|0
    1|0
  • keşke benden 10 kat daha zeki olup 300 IQ oranına sahip olan, bir o kadarda asla aldatamayacak kadar da bana aşık olan bir kız bulmak isterdim. ama nerdeeeee :( ...

1|0
    0|0
  • bnce o duygu korku olarak değilde, ''ondan herşey beklenir'' olarak betimlenebilir :)

1|0
    0|0
  • şöyle korkarım, aklını yalana vs bana karşı yanlış şekilde kullanmasından korkarım, yoksa zeki kadın benim için + özelliktir..

Cut.

0|0
    0|0
  • Zeki bayanlar..erkeklerin hayal dunyasini kisitlar..zeki kadin oltaya gelmez..zeki kadin aldatilmaz...zeki kadin sahipsiz kalmaz..zeki kadin...saymakla bitmez...ben zeki olmasindan yanayim..baska turlu beni tasiyamaz

1|0
    0|0
  • Yööööööööö bayılırız.

0|0
    0|0
  • Yok korkmam

1|0
    0|0
  • Aynı anda güzel ve zeki ise, bence cennetten düşmüş birisi gibidir. :)

1|0
    0|0
  • he deki korkar öyle bir kız/kadın yokki er ya da geç saçmalıyorsunuz helede duygular aklınızın önüne geçtimi ki çok hızlı geçebiliyor tamam artık sizde mantık beyin aramamak gerekiyor.kaldıkı zeki kadın hazır cevap kadın demek değildir eğer öyle olduğunu düşünüyorsan dünyanın en zeki kadınları çiçekçi çingene kadınlar oluyor

0|0
    0|0
  • Hayır hayalini kurduğum kadındır

0|0
    0|0
  • tabiki hayır. zeki kadınlarla gerek sevgili gerekse arkadaş ilişkileri çok daha keyifli oluyor. kabul etmeliyiz ki özellikle Türk hanımlarda erkeğini anlama problemi var. zeki kadınlarda ise bunu yaşamıyor insan. zeki bir sevgili ile, arkadaş ortamında rahatlıkla takılabiliyorsunuz. ufak şeyler aranızda sorun olmuyor. kısacası korkmuyoruz.

0|0
    1|0
  • korkmam da nefret ederim

2|0
    0|0
  • Aştal olup ta iki sohbet edemeyeceğim biri olmasın da Einstein'dan daha zeki olsa da, Cem Yılmaz'dan daha hazırcevap olsa da, farketmez. Hatta olsun ya, niye olmasın ki ?

0|0
    0|0
  • aslında tam tersi kimse salak insanları sevmez çünkü salak insanlarla takılan salaktır zaten

bkz: körle yatan şaşı kalkar, üzüm üzüme baka baka kararır

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    89

Kızlar Ne Diyor 20

• Evet bazı erkekler zeki kadınlardan korkuyor çünki kendi beyinlerinden daha iyi çalışanı sevmiyorlar ve özellikle bu da bir kadınsa dahada kötü :).

1|0
    0|0
  • zeki olduğunu kabul edene kadar alay ederler; baktılar gerçekten kapasite hat safhada, o zaman işler ciddileşir; onu bunu yapamazsın havasına girerler. bıktım la

0|0
    0|0
  • Bence korkmazlar, tam tersi olur.Ama mesela kadın erkekten zekiyse, çekemeyebilir.

0|1
    0|0
    • bende zaten kadının zeki olmasından bahsettim :))

• O zaman çekemeyebilir diyorum.Ama ben benden daha az zeki bir erkekle birlikte olmak istemem mesela.Ya benimle aynı zekada olmalı ya da .. Ya da galiba benden zeki olursa ben çekemiyorum herhalde :)

• sen zeki bir kadınsın :)

• Erkekler kendini zeki sanıyor ve bunu karşı cinste görünce kaldıramıyorlar.Bugün bunu birkez daha gördüm.

1|1
    0|0
  • Geneli korkmadigini iddia eder,

Ama cogu kendinden daha zekisinden korkar.

Bunu bilen zeki kadin,

Ona etrafta kosusturabilmesi icin alan yaratir.

1|0
    0|0
  • tabikide korkar :D

1|0
    0|0
  • ondan aptalları tercih ederler

0|0
    0|0
  • neden korksunlar

0|0
    0|1
  • Akıllı erkek zeki kız istemeli.Çünkü o çözümler üretirken kafası rahat yan gelir yatar :D

0|0
    0|0
  • yanlis bisey yapmayan erkek niye korksun :P

1|0
    0|0
  • bence erkek aptal kadını sever

1|0
    0|0
  • bu meziyetlere sahip olmayan erkek korkar tabi ki

1|0
    0|0
  • Erkek aptal değilse korkmaz.

1|0
    0|0
  • Akıllı adam korkmamalı:)

0|0
    0|0
  • sanmam neden korksunlar

0|0
    0|0
    • sen yazılanlara bakma çok korkuyorlar iş reele döküldüğünde :)

• kesinlikle korkuyorlar..

0|0
    0|1
  • Ayy benden korkulur :DSDSDFDFD

0|0
    0|0
  • korkmazlar bence

0|0
    0|0
  • korkarlar ağır gelirizz :D

1|0
    0|0
  • korktu ve ayrıldı

2|0
    0|0
    • erkek mi derim ben ona :)

• sen dua edince şakirt olmuyor ben ecmain diyince mi şakirt oluyorum zeki kadınsın sen anlaşıldı :)

• aa bu eski sevgilim betül mü acaba ? betül ben çok pis bozuldum geri gelem mi eskisi gibi şakirt değilim her türlü pislik var.alkol kumar sex uyuşturucu.gelem mi ?

Yükleniyor...