Kızlar, capkın erkek mı kımseye bakmayan erkek mı istersınız?

yanı sundan dolayı soruyorum kı kadınlarn yanındakı erkekler yanlarnda karısı oldgu sevgılısı oldgu halde baska kızlara bakıyr ve yanndakı kadn ıllakı fark edyr salak olması lazm fark etmemesı ıcın ama yınede kabul e dıyrlar nasıl edyrlar anlayamadgım ıcın gercekten samımı ıtıraflar beklıyrm nedne kabul edıyrlar ? ya da etmeselerde neden hala onunla bırlıktelıge deam edıyor?erkeklerde dusuncelerını paylasabılırler tabı;)

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• gerekcen haklı, bizim erkek tayfasi birşeyi kabul ettirmiştir o da seni seviyorum ama başkasina sana baktığım gibi bakmam felsefesi kız önünü alamayınca kabulleniyor bir yerde... He toplu ortak bir tavır olsa böyle olmaz, ama sen olmazsan başkası mantığı devreye giriyor, sıkıntı durumlar...

Cut.

0|0
    0|0
    • süpersn hele bı su psikolojıyı anlayan bırı cıktı kızlar kabul ettgı ıcın erkekelr bukadar rahat.. daha da sayarm bu zıhınlerı cok ıyı tespitler yapıyrm cevrem cok okudugum alan herseyı daha ıyı anlamama neden oluyr.hatalar yapsamda

• ayneeeen oyle kesnlkle hersey kadında bıtyr bnce kadn erkegı yetstıren yanndakının nasıl olcagını saglayan rezıl eden vezır eden.aslnda nekdar ıtıcı kadnlara ac gozle bakan erkekler nekdar zayıf hayvansı ınsan el ele bıle tutusmak ıstemez bu benm ıcın gecerlı tabı:)

• bence de erkek büyür yetişir hayatına bir kadın girer birçok konuda onu dizginleyen ve uyarıcı taraftır kadın, ama ışte bizde bir sürü psikolojisi var ki durdur durdurabilirsen, zayıf hayvansı dediklerin bir kadını hangi yönden vurabileceğini biliyor, o yüzden anlattığın bu türlerin nesli asla tükenmez yurdum kızları oldukça,:)

Erkekler Ne Diyor 3

• Mazbut bir Türk erkeğiyim. En azından feodal bir yapım var. Bunun gerçekliğinden bahsedebilirim.

0|0
    0|0
  • Boyle sorumu olur ya kim isterki oraya buraya bakan erkegi :))

0|0
    0|0
    • ısteyen varkı kabul edıyrlar :)

• Erkek sevgilisi arken baskasina bakiyorsa onun karaktersizligi.

Kiz erkegin bakmasina izin veriyorsa ya da hala yaninda duruyorsa onun acizligiz

• he tamam bak dıkkat ceken bırsey gıyer dıkat ceker vs goz ucuyla bakrsn ama sureklı daımı bır sekılde bakmaka olamaz ya ya da ıcıne duscek gıbı vallahı bu kadnlara acıyrm ben yazık o adam hem karısını hem kendısını lekelıyr gozumde ve bunlara meyıl eden kızlaar var hoslarına gıden capkın erkegı madah zanneden cıddı anlamda ..

• erkekler heryere bakar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• niye isteyim yea öyle birini

sevgilisi çapkın olduğu halde sesini çıkarmayan kadın, ya adamı önemsemiyordur ya da kaybetme korkusu gururundan fazladır

0|0
    0|0
  • kimseye bakmayan

0|0
    0|0
  • artık erkek istemiyorum en rahatı bu yaa;)

0|0
    0|0
  • Capkin istemekle nasil bir manyaksak demek ki :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...