Bu vücut kaç yılımı alır?

Bu vücut kaç yılımı alır ?

Arkadaşlar adamı bilmeyen yoktur zaten 😅 Kaç yılımı alır bu vücut? Özellikte omuzlar.

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Adam Doğal mı sanıyorsun?
    Zannettiğinden çok daha yüksek dozda ilaçlar alıyor ve muhtemelen 10 senenin üzerinde vücut çalışıyor.
    Sen ilk 6 sene bu vücudun yarısını yapabilirsen ilaçsız, Allaha bol bol şükret. Adam 120 Kg felan herhalde.

0|1
    0|0
    • 115 kg

• İstediğin kadar suplement kullan, yemek ye idman yap yinede doğal 115 Kg bir vücut yapamazsın.
      Bu ancak 6 sene sağlam spor ardından 1-2 sene sağlam kür hayatı ile olabilir.

Kızlar Ne Diyor 6

• baştan söyliyelm de: çok itici

0|1
    0|0
  • Çok alır gibi bu kadar güzel vücuda sahip olmak zor sanırım

0|1
    0|0
  • Çok zor omuzların geniş değilse tozdan başka çaren yok :D

0|1
    0|0
  • Çok itici bence

0|1
    0|0
    • Tekrar diyeceğim amacım karı kız düşürmek değil bu işi sevdiğim için yapıyorum

• Benim bu vücut için erkekliğimden vazgeçmem için tüm insanların bana itaat etmesi lazım 😂

• Ee daha ne o zaman sana kim diyo böyle bir vücut yap 😂

• Toz ile birlikte yaparsan 1 yilda olur.

0|0
    0|0
    • Ne tozu bee steroidle bu vücudu 1 senede yapamaz toz ne işe yarıcak aynı kefeyemi koyuyosun

• 1 sene

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kanka bu sadece çalışmakla alakalı değildir kas yapısıydıda dnasıydı bilmem nesi vardır kesin sen öyle değilsen ömrün yetmez zaten

0|1
    0|0
  • bu soruya cevap vermek çok çok yanlış olur kimse bilemez senin genetiğin nasıl beslenmen nasıl anteriman biçimin nasıl uyku düzenin nasıl

0|2
    0|0
  • Kol yapısına bakarsak bu vücut dışarıdan desteksiz münkün değil gibi. (Protein tozundan bahsetmiyorum ) Bu olmasada buna yakın bir vücut sizin vücudunuzu normal vücut olarak varsayarsak düzenli bir çalışmayla 4 senede oturmuş vaziyete gelir. ( Genetiği ayrı bir yere koyarak ) 4 yıl uzun süre gelebilir ama inan ben bir buçuk yılda sadece karın kaslarımı belirgin hale getirebildim adamın karın kaslarına bak sıfır yağ . Yağ oranını çok düşürmen gerek.

0|1
    0|0
    • Benim kaslar belli hacim arttırmak gerekli sadece ayrıca bunun kasları yamuk benimki tane tane 😂

• Yılda bir steroid işe yaramaz. Onu alanlar ağırlık çalışmıyor zaten. Yarım saat ağırlığı yavaş yavaş kaldırıp sadece kaslara kan pompalanmasını sağlıyorlar. Gerisini steroid hallediyo :) Yani tembel işidir steroid. Karı kız için yapmayacam diyosunda bir yandanda çabuk çabuk yapmak istiyosun nasıl oluyo o :) yıllara yayıp yapacaksın hem kas inşaa edeceksin hem spor yapıp sağlıklı olacaksın. bir anda olmaz bu işler

• Olmayacak diyorsun kardeş omdan dedim 😂

• Bu vücut kolay kolay yapılmaz. Yapılsaydı zaten cenanin bir espirisi kalmazdı. Steroid kullanmadan böyle olunacaginada inanmıyorum.

0|2
    0|0
    • Kardeş omuzlar çok iyi ya 5 -6 yıldamı olmaz daha 18 im acelem yok 😅

• Kardeş iyi olursunda bunun kadar değil yani omuz istiyorsan bizim fıtrat suya eleman arıyorlar referans olabilirim. şaka bir yana dedigim gibi steroidsiz olacağına inanmıyorum cena gibi :D

• ömür adaman lazım muhtemelen bu adam öyle yapmıştır

0|2
    0|0
  • 4-5 en az.

0|1
    0|0
  • 1 ay

0|1
    0|0
  • cok sene alir

0|1
    0|0