Erkekler lütfen kendinizi bu adamın yerine koyup bir düşünün:)

Diyelimki çok sosyal, sıcakkanlı, rahat, işini seven ve çok iyi yapan bir adamsınız aynı zamanda özel bir kursun sahibisiniz ve oradada hoca olarak ders veriyorsunuz. Bir öğrenciniz var bir kız yaşı size yakın güzel, çıtıpıtı, akıllı bir kız, ama tavırları biraz ciddi ve çekingen duruyor. Kızın sizden çekindiğini anlayınca neden çekiniyorsun bak bizim yaş farkımızda çok yok aslında, bak biz kendi hocalarımızla yakındık birkikte yemeye içmeye giderdik ne var ki bunda falan diyor. Siz bu kızı aynı zamanda öğrenci olarak çok iyi buluyorsunuz o ayrı bir de bir kaç kere kıza gideceği yere kadar bırakmayı teklif etmişsiniz tesadüf ya aynı yere gidiyorsunuz bir kerede arabadayken kız yanınızda çok üstü kapalı bir şekilde birlikte vakit geçirmeyi teklif ediyorsunuz ama kız anlamıyor aslında:) Neyse sonrada kıza bir daha açık kapalı hiçbir teklifiniz olmuyor kız derse geliyor gidiyor sizin tavırlarınız hep yanı ne eksik ne fazla Siz bu kız hakkında ne düşünürsünüz, hoşlantı, flört ya da hiç artık her neyse bu adamın yerine koyun bakalım bir kendinizi, fikirlerinizi belirtin.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• bazen gözlemlemek herşeyin ilacıdır.. Tıpkı biraz zaman diyebilmek gibi.. Hislerinde ciddi olduğunu algılayabiliyorsan, doğanın kanununa uy, aşkı yaşa :) Bu senin için olan fikrimin beyanı idi :) Erkek açısından duruma hitaben yorumum, bu tarz tavırlar olgunlaşmış bir erkeğin ideolijisindeki tabiri caizse evlenilecek kız tiplemesidir :) Eğerki isteklerinde ciddi ise hoşuna gitmiştir.. Gitmemişse, ciddide değildir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ne belirtcem bu toplumda bizim toplumda genelde bunlar yanlis algilanir adamin cekincesi bundan dolayi olabilir o araba kirilma aniydi ve koptu gitti iliski eger anlasaydin ordaşu anbir basamak daha ilerlemistiniz.Suansa cok zor ilerlemeniz.

0|0
    0|0
  • flörtten öteye geçemez maalesef ikimiz için kötülük olur bu, derhal uzaklaşırim böyle olmaz.

Cut.

0|0
    0|0
    • niye uzaklaşıyorsun anlamadım?

• hayirlisi be gülüm :)

0|0
    0|0
  • Herşeyde Niyet ÖnemLidir Bu adamın Niyetinide OLayın Kahramanı Kız AnLayabiLir Ancak ! GözLerinin içine Bakarsanız iLerLeme OLabiLir .) HosLantı Varsa BiLe YeşiL ısık yAkmadan yAkLasması Zor .D

0|0
    0|0
    • ya gözlerinin içine bakmaya başladım bir süredir, onun dışında geçen gün yarın dersin kaçt bitiyor çıkışta bir işin var mı diye yazdım facebooktan, o da karşılığında dersim şu saatte bitiyor işim yok şuanda yazmış. Bende açıkça teklif edemedim bişeyler yapalım mı diye onun bilgi sahibi olduğu bir konuda bişeyler almak istediğimi yazdım çıkışta beraber baksak mı dedim ama yarın pazar kapalı mıdır acaba falan da yazdım. O da kapalıdır yarın ama başka bir gün ayarlarız yazmış. Bu yeşil ışıksayılırmı

• ya daha nasıl belli edeyim?

• HakLısınız .D

• o adam kendisini bizim yerimize koyup düşünüyomu.yok.o zaman ben niye kendimi onun yerine koyiym..işim var şimdi hiç kimsenin yerine koyamam D:

0|0
    0|0
  • o kızdan bir cacık olmaz ve ola bildiğim kadar uzak olurum :)

0|0
    0|0
  • Öğretmen- öğrenci ilişkisi risklidir. Emin olmadıkça hamle yapmazdım ben

0|0
    0|0
  • Eve atmaya çalışıyor.

0|0
    0|0
  • ben soylemem:)) bir planı vardır ama.d

0|0
    0|0
  • kitliycek, dikkat...