Tur geçtikten sonra havasından geçilmeyen Fenerli arkadaşlar şu anda neler hissediyorsunuz?

Tur geçtikten sonra havasından geçilmeyen fenerli arkadaşlar şuanda neler hissediyorsunuz?

Tavsiye: UEFA Kupasını göremedik diye üzülenler varsa şanlı Galatasaray müzesini ziyaret edebilir :)

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hanım kızımız sormuştu, Üzülme Cimbomlu, Türkiyenin Feneri var diye, Reale elendiğimizde. EE vefa borcu. Üzülme Fenerli, Türkiyede zaten Uefa kupası var, O da bizde...asdasdsad

Geyiği bırakırsak, Grup maçlarını saymıyorum bile, Bate - Pylzen - Lazio bunların hepsi kalite olarak düşük takımlardı ve onlarıda kötü bir futbolla elediler. Gelen ilk ciddi rakip Benficaydı ve elendiler. Zaten bu kupayı hakedecek futbolu oynamadılar. Kabul etsinler artık! Avrupa Bizim İşimiz.

1|0
    1|0
    • :D İnşallah Şampiyonuz..

Ahahaa düşünsene oda gidiyomuş valla üzülürüm bunlara :)

• Kartlar, penaltılar, yanlı düdükler, ya bırak Allahını seversen, çocuk havuzunda yüzüp kendilerini kaptan-ı derya zannediyorlar.

Kızlar Ne Diyor 7

• Sorun oyuncularda değil, bildiğin Aykut pezosunda. Bir Fenerli olaraktan üzüldüm lakin 14 maçtan 2 mağlup olarak ayrılmak.. Bu da iyi der, yine de Fener'e teşekkür ederim.

0|0
    1|0
  • :D O değilde İnşallah Pazar günü ilan edicez Şampiyonluğumuzu... Bunlar resmen depresyona girerler... : /

1|4
    1|0
    • +++ aynen.. :)

• Allahın izniyle pazar şampiyonuz, dua etsinler bir kıçıkırık Türkiye kupası kaldı, o da gitmesin :D

• fenerbahce <3 <3 <3

1|0
    0|1
    • asdfghj... fener alışık bu duruma, daha önce de Bursanın şampiyonluğunu kutlamak için sahaya inmiştiniz. negzel

• hazal gizlenme kız 7-0 :)

0|0
    0|0
  • her takım taraftarı gibi turu geçtikten sonra havaya giriyor.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe o futbolla oyun kazanamazdı. Adamlar ayağa oynuyor fenerliler topa bir vuruyor nereye giderrse... rasgele vuruyorlar. adamlar uzun pasları bile ayağa oynarken fenerde bunu göremedim. İlerde bir tane futbolcu tek forvet duruyor haa şansa artık bir tane top ona gelecek te o da kontrol edip vurrucakta kaelci tutamayacakta gol olacak. Ben fenerin önceki maçlarında da bu kadar plansız kontrolsüz oynadığını gördüm ve eğer hala fener iyi top oynadı oyun planı iyiydi diyenler varsa bence ya kafaları çalışmıyordur ya da futbol maçı izlememiştir. Öğrenmek isteyen tazesinden bayern barça maçlarını izleyip bayerni görebilir nasıl top oynandığı hakkında... özellikle aykut görsün belki öğrenir.

0|0
    1|1
  • zamanında 7 0 yendik boyle gunlerde kenetlenmemız lazımdı ama maalesef olmuyor saygı cercevesınden cıkmamak lazım yenılgılerının acısını cıkarmasınlar kımseden yenıldıysee yenıldı bızde yenıldık saga sola saldırmadık

1|2
    3|1
    • 7-0 yenmediniz yanlış biliyosun benfica feneri 7-0 yendi

• :( Balımmm çok özür dilerim ya .

• sorun degıl canım:)

Erkekler Ne Diyor 13

• Geçen Hafta Benficayı yendiler diye kendilerini Galatasarayla karşılaştırmaya başlamışlardı umarım bir daha böyle bir hata yapmazlar maçın sonucuda 3-1 bitti

Buda Fenerin yine üçün birini alacağını gösteriyor

2|4
    1|0
  • kendilerini birşey sanmaya başlamıştılar. dün geceden beri sesleri çıkmıyor

1|2
    1|0
  • bu sene yayla kupası organize edilecek mi acaba ya. adamlar 3 kupa düşünürken 1 kupa kaldı ellerinde bari teselli olsun biraz fenerlilere. :)

2|2
    1|0
  • Arkadaşlar üzülmeyin Galatasarayım seneye gider alır uefayı onuda size verir tek derdimiz bu olsun üzülmeyin ağlamayın ne de olsa bizde var onuda size veririz

1|3
    1|0
  • 3' ün 1' ini de alamazlarsa ne yaparlar acaba (:

1|1
    1|0
  • Her sene aynı muhabbet 2 kupayı da alacaz, bu sene 3 kupayı alacaz.Geçen hafta lig şampiyonluğu ümitleri bitti hala Gökhan Gönül çıkmış tv ye 3 kupa neden olmasın diyor, resmen makara yapıyorlar, taraftarları da inanıyor, dün gece Uefa kupası da gitti, şimdi kaldı 3 ün 1 i.

Daha dün burada atan tutan arkadaşlar vardı, akıllandılar mı yok seneye gene aynı muhabbetler dönecek sonra gene hüsran.

Ne sinema ne tiyatro ne de alemde bir gece, en büyük eğlence Fenerbahçe :)))

0|0
    1|0
  • Volkan Demirel kız gibi ağlamıs.

0|3
    0|0
  • Başladı yine gs liler bizim uefa kupamız var diye.

1|0
    0|5
    • haklılar konusurlar.onların susuması için bizim onlara bir 6 tane daha cakmamız lazım

• hocam bir eksi atsaydın sende bari reelde bize 6 çakamıyolar bari eksilerle 6 yıbulurlardı 5 ekside kalmışım :D

• sıkıntı yok hacı.nasip değilmiş.ALLAH size nasip etti diye havalanma bir bakarsın fener şampiyonlar ligini alır.sonra diyecek sözünde kalmaz ..

1|0
    0|4
  • Onların 6-0'ı var. :)

0|0
    1|2

• volkana ve aykut kocamana kocaman bişey vermek istiyorum:d

0|0
    1|0
  • kına satışlarına başladık :)

1|0
    0|2
  • mok gibi hissediyoz babam affedersin , eşşekten düşmüşe döndük :(

ama bütün suç bizim papazda,hani varya papazın çayırı olan yerin sahibi

bizim papaz sürekli pilav yerdi,ama bu kez tutturdu patlıcan oturtma yiyecem diye.Oysa ne güzel gidiyorduk vaslui,bate,plzen ya da mali kriz içindeki lazioyla. bu benfica da nerden çıktı?

diyorum ya bütün suç bizim papazda :)

2|4
    1|1
Yükleniyor...