Günaydın nasılsınız?

Ruh haliniz nasıl arkadaşlar nasılsınız iyi misiniz? Benim berbat hala fenerin maçına ve gökhan'ın o haline üzülüyorum aklımdan çıkmıyor bir türlü :( :'(

0|0
10|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Gökhana üzüldük ama iyiymiş

1|0
    0|2
  • sorma beyaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • ben ts liyim açıkçası fb sewmem ama gökhan futbol dışında kalitesiyle ve delikanlı kişiliğiyle öne çıkan nadir fenerlilerden. lakin onu o halde görünce insan olan herkes etkilenir.Allah acil şifalar versin hiçbir kupa o adamdan önemli değildir o yüzden fenerlilerde fazla sızlanmasın..

0|0
    0|0
    • Elimizde mi sende. Amin bu arada gonulden dua eden herkese tesekkurler ve evet gokhan harbi adam gibi adamdir

• boşver be bim nutellası :(((8

0|1
    0|1
  • günaydın.. :) iyiyim fenere geçmiş olsun ama bir gol daha yeseydi keske zaten elenmiş olan benim kupona oldu link

1|1
    0|0
  • Yine incik boncuk bir yığın iş masamda. Fazla jileti olan varmı

0|0
    0|0
  • sanak yağmurlu ruh halim... sordun için saol yinede senin güneşli sanırım :)

0|1
    0|0
  • gerçekten moralimiz bozuldu

0|0
    0|0
  • valla iyi olduğumuz söylenemezzz

0|0
    0|0
    • Neden sende mi maca kizginsin?

• evet kırgınım içimde bir buruglug var ks ye de girdim gs liler hep gelin biz size bedava olarak müzeyi açalım uefa kupasıonı görün filan yazdılar dahada kötü oldum :(

• Onlari zaten bogmek istedim ben ya. Bi insan hangi takimi tutarsa tutsun sahadaki turk takimi boyle yaparak avrupalilarin da ekmegine yag suruyolar iste pis yandaşlar.

• sade gözleme gibiyim kendi halinde tatsız tuzsuz

Cut.

0|0
    0|0
  • iç güveysinden halliçe

0|0
    0|0

• süperim.süper:D

1|0
    0|0
  • Maç'ı değilde en çok aklımdan çıkaramadığım; Gökhan'ın yere düştükten sonraki tepkisiz hali..

0|0
    0|0
    • Aynen ya bir ara öldü sandım ben bide ağzından kanlar geliyor ya ağladım resmen ya ağladım :'(

• Allah başka dert vermesin ya Te Allah'ım.

0|0
    0|0
  • evet çok kötüydü Allah korudu

0|0
    0|0
  • ucan tekme yedi resmen uzuldum ama durumu iyiymis

0|0
    0|0
  • bişey olmaz büyüyünce unutur gökhan

0|0
    0|0
  • Bana hiç gün aymadı

telefonum dokunmatiği bozuldu

0|0
    0|0
  • Okuldan kaçtım evdeyim motivaston full :D

0|0
    0|0
  • anlatmışsın işte bizide D:

0|0
    0|0
  • benim moral bomba gibi iyiyim.uyumadık bu gece ama enerjikim

0|0
    0|0
  • birşeyi yokmus dikiş var sade

2|2
    0|0
  • gitti dedim ben :(

0|0
    0|0
  • Ben olsam orda dalardım adama gerı zekalı adamı bayıltı bee topa vuruyon adam kafaya çıkmış suratına tekme atıyor gerı zekalı adam takım etrafına toplanıp araya alıp doveydıler ya :D hakem bırşey goremezdı orada

0|0
    0|0
    • Hakem neydi ya öyle yavşak şey ama holiganlik yakismaz bize futbolcu dovmek falan olmaz

• doğru adamın agzı yarılsın :D bırşey yapmayın :D

• Yaptilar zaten gerekeni sen yorma kendini

Kızlar Ne Diyor 10

• açıkçası gökhan için üzüldüm her şeyden önce milli futbolcu olarak gördüğüm takdir ettiğim biri. kişi.çok kötü darbe aldı ,inşallah sağlığına kısa sürede kavuşur.

1|1
    0|0
  • Günaydın canım. bugün oldukça enerjik ve neşeli hissediyorum kendimi. Boşver üzülme,enazından iyi bir deneyim oldu fener için.

0|0
    1|0
    • Sanada gunaydin canim. Delikanli kizmissin bu arada her kiz teselli etmez boyle hic tanimadigi birini helal. Aynen ya cok iyi bisey buraya kadar gelmek

• teşekkür ederim canım

• Günaydın. Mal gibiyim, yeni uyandım da.

0|0
    0|1
  • semih kaya bayılınca gebersin diyen fenerliler vardı malesef ama ben üzüldüm yinede

1|1
    1|1
  • Ruh halim havanın akıbetine kapılmış , sisli ve soğuk :S

0|0
    0|0
  • günaydın. gayet neşeli enerji doluyum :)

0|0
    0|0
  • Şimdi konu bizim nasıl olduğumuz mu dünkü maç mı Balım ona göre cevap vercem de... : /

1|0
    1|1
    • Her ikisi.

• semih kaya bayılınca gebersin diyen fenerbahçelileri semihin ahı tuttu

• çok kötü bir kare

0|0
    0|0
  • Iyi.

0|0
    0|0
  • hastayımmm :(

0|0