Fena halde sarımsak kokuyorum kendimden tiksindim..

Annem dün anneannemlerde kaldı bende erken yatıyorum ayağına gecelere aktım.. sütlücede harika meze yapıyolar yağv adamın bir haydarisi var inan kepçeyle yersin. neyse şimdi bütün ev çürümüş köpek leşi gibi kokuyor annem geldiğinde bir ton laf yapcak deodorant falan sıktım ama geçmedi nası geçircez bu kokuyu ?

çok önemli uyarı : az önce koşarken az kalsın cehennemin kapısından içeri giriyordum siz siz olun akşamdan kalmaysanız sabah sporunda kendinizi fazla zorlamayın..

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Senin sorunu 1leyenlere o 1 tersten gi...dhghdf Neyse!

Annem sen ne sporsonic birisin böyne, sırf bu yüzdem bile seni sebebilirim <3

Sarımsak konusuna gelirsek, akşama mantı aç ve annene "her şey sizin için!" de, eminim seni bağrına basacaktır.

In.

Inn.

Bak;

(.) (.)

"<3"

0|1
    1|0
    • o memişleri görünce yapmak istediğim 0:34 link :* <3

• ha haayyy cannım bennim sena varya öppeceğim ha.. regli olsan da çimdiriceğm yuvarlak sıcak bir popoyu mıncıklamayalı uzun saman oldu ;'(

• Yutup gibi herifsin, vakumlarım seni yeşilçam suretlim :* burnuna dirty, kulak memene fatality, ses tellerine suction <3

Kızlar Ne Diyor 4

• perdelere ve halılara sirke kolonya felan sık biraz qnq. biraz beklettikten sonra tekrar deodorantla. camları da aç estirt evi tabi

0|1
    0|0
  • ocakta kahve yak..biraz olsun iyi gelir.

0|1
    0|0
  • evde sirke var mıbılmıyorum ama sıcak suyu tencereye koy sırke damlat ıcıne kaynasın odanın havası degısecek :D

0|0
    0|0
  • lavabolara domestos dök evn bütün kapılarını aç 5 dk sonra mis kokacktır :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...