Sizce nasıl kilo veririm?

ben kendimce bir diyet uydurdum günde 1 adet haşlanmış yumurta veya patates yiyorum arada bir normal bir tabak yemek ve bolca su içip çarşıya inip tur atıyorum yürüyüş yapıyorum böylelikle 2 günde 4 5 kilo verdim sizce devam etmelimiyim yoksa zararı olur mu?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• ramazan buna çok uygun aama akşamlara dikkat ett

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tekli diyet yapmak her zaman zararlıdır
    Her şeyden azar azar yiyip sağlıklı kilo vermek çok daha iyi olur bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Protein almaya çalış. Yoksa kastan kaybeder güçten düşersin. Yeşillik yemeye çalış yoksa vitamin mineral eksikliğinden başka türlü sorunlar ortaya çıkar kramplar yaşarsın.

1|0
    0|0
  • evet zararı olur eğer günlük bmr kalori ihtiyacını almazsan ilerde daha büyük sorunlar yaratabilir tamam kilo veriyorsun ama sağlıklı vermiyorsun yapmak gereken günlük kalori ihtiyacını hesaplayıp 300 veya 500 kalori eksiltmek

1|0
    0|0
  • Devam et.

1|0
    0|0
  • Normalde yediğinden az ye, fazla kalorili bir şeyler tüketme dondurma, çikolata gibi hatta kolaların zerosuna falan inanma onlardan da vazgeç en azından istediğin fitliğe ulaşana kadar derim ben :)

1|0
    0|0
  • Bilim insanları senede 3 kilodan fazlası zarar diyor sen 2 günde 4 5 kilo diyorsun

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence sagliksiz. Gunluk degerini almiyor gibisin. Peynir yogurt falan da yemen lazim. Ozellikle kilo vermek icin yogurt cok önemli

0|0
    0|0
  • saçmalama yediklerin çok yetersiz ve kalıcı olmaz kesinlikle o şekilde kilo verirsen iki üç katı alırsın. 3 lt su şart , sporla daha çok vücut yaparsın ve senin kaslanmaktan ziyade ihtiyacın olan zayıflamaksa ağır sporlar yapma çünkü yağlı bir halde kasların gelişirse onlar hiç erimez. Sürekli egzersiz yap bol bol yürü evde plates yap tüm vücudu çalıştırır. Protein ağırlıklı beslen meyve sebze bol ye meyve yiyeceğinde yanında süt veya yoğurtla ye ki kana yavaş karışsın. Zayıfladıktan ideal kilona ulaştıktan sonra ağır sporlar yapabilirsin vücudun sıkılaşır hem. Hızlı kilo verecem diye canından olma

0|0
    0|0
  • Ama insanın her yemekten vitamin vb. Şeylerini alması şart sağlık sorunları çıkar

1|0
    0|0
  • Onun çoğu ödemdir

0|0
    0|0
Yükleniyor...