Evet Kızlar Gördünüz mü Justin ' ı

Bilmiyorum haberler de gördünüz mü ama Justin'ın bieber twitter hesabında türk kızlarının ter kokuyor dediği söylendi bunlar hakkın da ne düşünüyorsunuz

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• söylediyse iyi söylemiş o kızlar haketti bu lafı.kızların saçma sapan hareketlerini görünce ben utandım ya..justin da bişeye benzese bari.

2|3
    0|0
  • genelleme yapması saçma olmuş .

0|0
    0|0
  • bize bir hi bile demedi diye ağlanan veletler bunu duyup intihara kalkışmaz umarım

0|1
    0|0
  • ıyı kı gıtmedım konseree... :)

0|0
    0|0
  • a

amerikalı genç kız Türk kızlarını kıskanmış :)

1|0
    0|1
  • ooooooo

türk erkeklerinde ağır bir Justin kompleksi varmış :) bu kaçıncı soru erkeklerden

1|0
    0|4
  • yalanmış o haber justin üzerinden sazan avi..

0|0
    0|0
  • Ya o sazanavi.com.. İnci sözlük takip edin biraz ;)

0|0
    0|0
  • ahaha çok yüz buldu :D

0|0
    0|0
  • Bu malı seven ergenler var mı hala ya... Önceden alay ediyordum, şimdi ise acıyorum beliberlere haha :D

0|0
    0|0
  • sonuçta bir insan onun ne önemi olabilirki ondan daha ünlü olup daha dürüst olanlar var ayrıca onun gibi şımarık top ta değiller :P

0|0
    0|0
  • İnciciler hll spr dvm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Evet bazıları koltuğunun altında kedi ölüsü varmış gibi kokuyo doğrudur. Justen a burdan selamlar. O burnunu yerinden söküp g.tüne soksalar sevinirim şu saatten sonra.

Not: Eğer öyle bişey söylediyse.

1|0
    1|0
  • hahahaha kendisi amerikan kızı olduğu için sölemiştir :)

4|1
    1|0
  • türk kızlarıylamı yatmış nerden biliyo topun evladıı töbe töbe

1|0
    1|0
  • gördüler gördüler gördülerde kendilerini beğendiremediler adam tweet atmış ortam çok ter kokuyor diye :))

0|0
    0|0
  • haşaaa türk kızı termi kokarmış onlar mis, gül suyu kokar. ulan justin sen bir gün dayanamadın biz neler çekiyoruz bir düşün :))

0|1
    1|0
  • justin bieber konser alanında sivilce kremi satsam köşeyi dönerdim . Bütün ergenler ordaydı . Ter kokuyor demişse de doğru demiştir. justin bu sonuçta yalan söyleyecek hali yok

0|0
    0|0
  • nasıl bir devletizki kalkmış 18-19 yaşında bir veleti aramadan dışarı çıkarıp polisi peşine yolluyoruz küçük çocuğun peşinde polis el pençe oluyor yazık valla azcık karakterli olun

0|1
    0|0
  • agzı süt kokan bir veletten ne beklenırdıkı.

0|0
    0|0
  • Davalık olmasın da bu sazanı yapan kişi gerisi hoş ;)

0|0
    0|0
  • hak etti bizim kızlar bu kadar götünü kaldırmayacaklardı bu totoşun

2|0
    0|0
  • Justin hepsine çıkarıp gösterdi onlarda umarım oturdukları bu kazıktan memnun kalmışlardır :)

0|1
    0|0
  • kendi üleş gibi kokuyo rüzgan tersten esmiş hellam :D

1|0
    0|0
  • inci sözlükçülerin safsatası

ama iyi olmuş biraz olsun salakların aklı başına gelir.

0|0
    0|0
  • Sazan avi. Kezban tük kızları yedii hahahaha :D

0|0
    0|0
  • sinir oldum ona bağıranlara ya

1|0
    1|0
  • haberi görünce twitter'A girdim baktım. İnci Sözlük sazan.avi :)

0|0
    0|0
  • Ergen kezbanlar için büyük bir yıkım olsa gerek

asdasdasd

0|0
    0|0
  • çoluk çocuk işte... insanlar her zaman olduğu gibi saçma sapan işlerin peşinde hey kurban olduğum allahım nasıl bir dünyaya gönderdin beni vallahi billahi!

0|0
    0|0
  • çoluk çocuk peşindengidiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...