Kilo vermek için en iyi taktikleriniz ne?

En işe yarayan taktikler? İpuçları?

0|0
8|24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Az ye ne çok ye ne az ye ortasını bulup kalk sofradan ara öğünlerin olsun o zamanlar da ise yoğurt ye

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Bol bol su ve süt iç koşu yap yağlı yemek yeme ekmek kısıtlı ye evde hafıf den sınav mekık cekmeye bakderim

1|0
    0|0
  • az yemek çok hareket etmek başka tüyoya gerek yok

1|0
    0|0
  • Ben 110kgdım 3ayda 47kg verdim ne ameliyat ne ilaç doktora gittik Ada'm tüm testleri yaptı helal olsun dedi yerinden kalkıp dışarıdaki herkeze beni gösterdi buda böyle bir anımdırrr :D

1|0
    0|0
  • Yemekten önce su iç. Yemeği yavaş yavaş ye. Sofrada çeşit sayısı az olsun. Yemeklerde salata bol miktarda ye. Yemek yemeyi kademeli olarak azalt.

1|0
    0|0
  • kesinlikle beslenme başka bir yolu yok bunun

1|0
    0|0
  • Tempolu yürüyüş koşu ufak egzersizler

1|0
    0|0
  • tempolu uzun süreli koş en az 1 saat işe yarıyor denendi.

1|0
    0|0
  • Afrika diyeti

0|0
    0|0
  • L-Carnitine

0|0
    0|0
  • Simdi dostum oncelikle protein agirlikli lifli ve kalorisi dusuk olan yiyecekler ile hazirlanmis 6 ogunlu bir diyet lazim. 6 ogun derken 3 ana ogun 3 te ara ogunden bahsediyorum puf noktasi az ve sık yemek bu sayedede metabolizmayi hizlandirmak bu dediğim şeyin yaninda birde egzersiz yani sporlada desteklersen bu is tamamdir saglikli ve kalici kilo verirsin ama bu arada ay da bir ya da 3 haftada bir yemek menunu degistir ayni degerlere yakin baska yiyecekler koy.

0|0
    0|0
  • calorie deficit

0|0
    0|0
  • al buna bir bak istersen işine yarayabilir

http://i.hizliresim.com/kvpVMm.jpg

0|0
    0|0
  • şekerden uzak dur ve az az ye sık ye ayrıca sporu düzenli şekilde günde 1.5 saat spor salonunda 3 tane alet çalışarak yatay bisiklet spin bisiklet ve dikey bisiklet olmak üzere bak nasıl zayıflıyon:)

0|0
    0|0
  • koşmak :D

0|0
    0|0
  • Sabah koşusu...

0|0
    0|0
  • Spor.

0|0
    0|0
  • Koşmak?

0|0
    0|0
  • yememek

0|0
    0|0
  • Bisiklet hergün düzenli sür sıkılaşır ve güzel kilo verirsin amma eve gidip gömmiceksin ne varsa

0|0
    0|0
  • Lahana ye sürekli, metobolizmayi hizlandirir, kilo aldirmaz, verdirir.

0|0
    0|0
  • Universiteye git

0|0
    0|0
  • Ekmek ve akşam yemeğini kes bide üstüne spor tamamdir.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...