Yakislikli bebem nasil?

Özellikle kizlara soruyorum, bu cocuk çocuk çok yakislikli degil mi? Ben bugün ilk defa gördüm kendisini veeee baaayiiildiiiimmm :) Bu arada zaten futbolcu oldugu icin vucudu tartismiyorum bile, boyu posu yerinde ama yüzü de cok iyi degil mi? Yakislikli bebem nasil?

• Iyiymis gercekten
    15% (5)11% (3)13% (8)Oy Ver
  • Yoo, gayet normal bir cocuk
    42% (14)33% (9)38% (23)Oy Ver
  • Ben begenmedim
    43% (14)56% (15)49% (29)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Herif italyan olunca yakışıklı dersiniz. Bağcılarda denk gelse "50 kuruş versene tirrek" dersiniz :/

0|0
    0|0
    • Evet, onun da etkisi var :) Isi cözmüsün... Ayrica bu hayrankik bosuna degil, hem türkle hemde italyanla sevgili olmus biri olarak, italyan diyorum :)

• O zaman size bonasera diyorum -.-

• Buona sera :)

En İyi Kız Görüşü

• Cristiano Ronaldo'yu kimseye değişmem :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Marco Parolo.

0|0
    0|0
  • İtalyada Pelle yakışıklı

0|0
    0|0
    • Hmm, bunu daha cok begendim ama...

• Pelle türk gibi yaa, napacam ben onu

• sende bunnun gibi şaşı bakıosan normal :D

0|0
    0|0
  • marco parolo tipidir

0|0
    0|0
  • Peki zeki Müren de seni görebilecek mi? 😂😂

0|0
    0|0
    • Niye oyle dedin anlamadim

• Hayranlik bile degil be. Bak simdi yatiyorum, yarina kadar unuturum :)

• İyi fikir 😊😊👍👍👏🏻👏🏻👏🏻

• Bunu beğenmiosa neyi beğeniyo bu kızlar a* memleketine bak sen rus kızlar Türk kızlarından 10 kat güzel sorsan onlar bile beğenir. Kriter koymuslar bide kendilerine bizim erkekler s*klik yapmasa böyle olmaz. Bakın erkek arkadaslara sesleniyorum. Bu kizlarin bir yerlerini siz kaldiriyosunuz. Gelin yurt dısından kız ithal edelim. Ben kefilim..

0|0
    0|0
    • Lafin bana mi?

• Bak kardesim ben yurt dısına gittim eskiden dalga geciyolar sanırdım bizim kızlar iyidir derdim ama yurt dısındaki kızla bizim kız arasında milyon fark var. Gidip rahat rahat konusuyodum sohbet ediyodum. Bizi kimse dıslamadı orda. Burda ki kızlar ne ya selam desek sapık muhamelesi görücez. Hepsi mi bulunmaz hint kumaşı sanıyo kendini? Hayır bu ego nerden geliyor onuda anlamıyorum, Katar Emirinin kızları sanki. Cok anormaller cook!

• Zaten türk degilim ben :) :) Dedigim gibi, bende katiliyorum. Ama sunu unutma ki, talep mal meselesi heryerde gecerli. Ben senin tarif ettigin gibi kimseye saygida kusur etmedim. Ama hep uzulen ben oldum. Kizlardan da, erkeklerden de... Bu rahat, her sakayi, her tavri modunda bakiyorlar o yuzden son birkac aydir artik bende kezban takilmaya karar verdim. Yani anlayacagin sizin sucunuz buyuk bu konuda

• sen biraz abazasın aceb

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...