Kızlar Erkek arkadaşınızın hangi konularda tecrübesiz olması sizi korkutur?

Soru açık ve net.

Erkek arkadaşınızın hangi konularda tecrübesiz olması sizi korkutur?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Genel kültür, cinsellik.

0|0
    1|0
  • ınsan ılıskılerınde ınancsız olması e tabı gercekcı samımı olmak gerek cınsellık ama bnden once degıl benle beraber ogrenememesı hıc bısey tecrube edınememesı odun gıbı yaklasması korkutrdu:)

0|0
    0|0
    • odun değilse insan; bir kıza nasıl yaklaşacağını bilir yani..

• şoförlükte

0|0
    0|0
  • Nerde nasıl davanacağını bilmiyorsa bu korkutur.

0|0
    0|0
  • dini konusunda bilgisiz olmasi

0|0
    0|0
  • Daha önce hiçkimseyle çıkmamış olması. çünkü ilk çıktığı ben olacağım için üzerime çok fazla düşebilir. aşırı kıskançlık yapabilir. gereksiz yere haddinden fazla bağlanabilir ve aynı şeyi benden bekleyebilir. yani çok beklenti içinde olabilir. bu yükün altına girmeyi kesinlikle istemezdim.

0|1
    0|0
    • Doğrumu anlamışım acaba?aşırı kollayıcı ve hesap soran olmadık hayallere kapılan birisi seni korkutur.

Öylemi

• hayır tabi ki öyle değil ama malum bir de "abaza" dediğimiz tipler var ya bir sevgili bulana kadar her kadına kıza potansiyel sevgili gözüyle bakan ve sarkıntılık eden. ondan sonra da ilk edindiği sevgilisine sakız gibi yapışan, onları kastediyorum. bu tip insanların sevdikleri kadına kıza çok azap çektirdiklerini biliyorum. herşeyin dozunu kaçırabiliyorlar.

kimseyle çıkmamış olan temizkalpli ama ölçülü insanlar da vardır tabi ama onların sayısı çok az.

• gayet açıklayıcı +1

• bir kıza hesap ödettirmemeyi bilsin artı kavga çıkınca arkama saklanmasın, başka da bir şey istemem dersem de inanma, isterim (gerçi sorunun cevabı diil ama..)

0|0
    0|0
    • yani diyorsun ki kayga ederken öleceğinide bilse dalsın.

Ama sorunun gerçek cevabını istiyorum ben :)

• peki her konuda çok tecrübeli bir erkek arkadaşının olması seni korkuturmu

• bu hesap ödeme durumuna amma da cok önem veriyorsunuz anlayamıyorum siz kızları..ötebası para ya, kağıt parcası..ha ben ödemişim ha kız arkadasım ödemiş, o kadar da hiç umursamam...anlamıyorum ki sizi..kız arkadasımın parası yoksa ona rahatlıkla para da veririm..hesap ödemeden çok daha önemli detaylar var bir ilişki de..onlara kafa yorun...

Erkekler Ne Diyor 3

• dinin zayıf olması

1|0
    0|0
  • korkutmaz

0|0
    0|0
  • tecrübe önemli değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...