Hiç rafting yaptınızmı? Paraşütle atladınızmı?

Hayatta iki hayalim var biri azgın sularda rafting heyecanını yaşamak,diğeride paraşütle atlamak,ama paraşütüde hemen açmadan:) Siz bunları denedinizmi hiç?

0|0
12|16

En İyi Kız Görüşü

• Paşutla atladim. Rafting evet Düzce de yapmistim. Arkadas saolsun suya atmisti beni sonra da herkes atlamisti yarim kalmisti.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• daha yapmadım şimdilik

1|0
    0|0
  • yok yapmadım

1|0
    0|0
  • Fethiye-Babadağ 1700 metrelik 1.pistinden yamaç paraşütü ile uçuş yaptım..İniş pisti ölü deniz kumsalının tam üzeridir inişi harikuladedir..

Rafting yapmadım..İlerde muhakkak yapacağımdır..Artvin taraflarında şelaleli azgın suları olan güzergahlar çok var rafting için..

1|0
    0|0
    • Teşekkürler:) Fethiye'de çok kaza oluyor yalnız!

• Önce pilotlu atla bir kaç kez sonra güvenin yerine gelir kendin atlarsın kolay gelsin..

• Teşekkür edderim:)

• diğer adım rafting benim :P belki 10 kere yaptım tavsiye ederim ama Şubat Mart aylarında git sudaki debi oranı daha yüksek olur ve stopper lar daha azgın olur ;)

1|0
    0|0
  • yo daha yapmadımmm

1|0
    0|0
  • dedemin don lastiğiyle bungee Jumping yaptım :)

1|0
    0|0
  • beni teknenin arkasına bağlanan paraşüt var ya onla şey ettiler sayılır mı :P

1|1
    0|0
  • İkisinide yapmadım.

Rafting yaparım ama, parasutle atlayamam. (yukseklık korkusu, berbat bısey )

2|0
    0|0
  • paraşütü evet böyle bir heyecan ve zevk yok (sevişmek hariç ) :))

1|0
    0|0
  • 2 gün önce bende rafting yapmayı düşünmüştüm.. :))

1|0
    0|0
  • düşünüyorum

1|0
    0|0
  • çok pahalı bir hayalin yok yapabilirsin

1|0
    0|0
  • rafting yaptım paraşütle hic atlamadım

1|0
    0|0
    • Hayatta bir eksik yanın varmış dimi? :)

• Hadi inşallah ne güzel işte:)

• inşallah.hayal etmeyide hic sevmem hayal ettim şeyi hemen yaprım aslındaa ama engeller var

• rafting yaptım süper bişey valla

1|0
    0|0
  • 4 kez türk hava kurumunun kapısına dayandım serbest atlayış için. Bir kere açmadılar o kapıyı.

1|0
    0|0
  • yapmadım henüz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...