Ya hiç güzel değil?

Ya abiler ablalar benim karnımda simit bölgem acayip fazla spora gitme imkanım yok ama en azından o kiloyu nasıl atabilirim? 1.65 boyundayım 60 kiloyum simit bölgem ciddi olarak dikkat çekiyo :( :( evde yapabileceğim spor falan varmı?

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• hergün evi süpür yerleri sil bak ne güzel antrenman oluyo hiç değilse anacığının yükü azalır

0|1
    0|0
    • O hepimizin yaptığı bişey analarımıza yük olmak istemeyiz:)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• kalori ihtiyacını hesapla kalori açığı oluştur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yere yatıp bacaklarını kendine doğru çekerek yapışan bir spor vardı etkili diye duymuştum da adını unuttum bide okulda beden dersinde yaptırırlardı ellerini uzay otur kalk gibisinden zaten karın egzersizleri diye araştır çıkar güzel sonuçlar ama ilk dediğimi bir dene uzun süre

0|0
    0|0
  • Evet. Fırça sapını alacaksın ensene koyup iki elinle tutacaksın ve sağa sola döneceksin ayaklar ve bacaklar sabit belinle

0|0
    0|0
  • Zaten senin bir 5 kilo vermen lazim çünkü boy ile kilo arasında 10 fark olmalı onun dışında eritmek için mekik çekebilirsin

0|0
    0|0
  • Uygulama indir karın egzersizi

0|0
    0|0
    • Deneyeyim teşekkürler:)

• Hayır ios yılmadan devam ederim umarım

• Best abs fitness diye bir uygulama var ben de kullanıyorum tavsiye ederim ya da daha çöl hoşuma gidecek ya da yararlı olabileceğini düşündüğün uygulama bulursan onu kullan. yılmadan yapman gerek. zorlanmadan başaramazsın unutma.

• Leslie izle

0|0
    0|0
Yükleniyor...