Bodybuilding ile ilgilenenler yardımcı olabilir mi?

yaklaşık 2senedr salon sporuyla uğraşıyorum fakat kasların belirginleşmesi ve vücudun oturması dışında pek bir gelişim gösteremedim geceleri çalışıyodum uyku düzenim sabit değildi yemek düzenimde aynı şekilde protein bca falan daha hiç kullanmadım almayı düşünüyorum fakat yaz aylarında olduğumuz için bekliyorum ekim kasım gibi başlayıp bulk dönemini bekliyorum sizce ne yapmalıyım?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• merhabalar sızınde ıfade ettıgınız gıbı gelısım ıcın uyku cok cok onemlı ozellıkle gece calısıyor olmanız ve yeterlı beslenememenız de bunun cabası gunde ne kadar proteın alıyorsunuz bılmıyorum ama yeterlı alamıyor olabılırsınız ve yeterlı kaslarınıza dınlenme suresını tanımıyorda olabılırsınız proteın tozu kullanmak sart degıl eger yeterlı beslendıgını dusunuyorsan ama kısa surede etkı ıstıyorsan kullanmanı tavsıye ederım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeşim kendin yazmışsın zaten eksiklerini uykuyu sabit olmasa da vücudu dinlendirecek kadar ayarlaman lazım vücut dinlenirken gelişir unutma, beslenmeyse bu işin yüzde 70'idir zaten o yoksa yapboz gibi vücudu yıkar aynı şekilde tekrar yaparsın -1 +1 = 0 olur. -1 yapıp +2 yapacaksın ki üstüne bir şeyler koyabilesin

0|0
    0|0
  • performans kovala kas gelir arkasindan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...