İntihar etmeyi düşündüğünüz olmuş muydu?

Uykum gelsin diye beklerken aklıma gelmiş bir sorucuk :) Bana Şu an her ne kadar çocukça gelse de geçmişte çok düşünmüştüm sorunlarla başa çıkamadığımda. Anneme ve en yakın dostuma mektup yazmışlığım falan bile var,gidiyorum ben diye :) Geçmişte her şey ağır geldiğinde düşündünüz mü hiç bunu,yoksa şimdiye kadar aklınıza hiç gelmedi mi?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Yaşasak bu dünyada rahat bırakmayacaklar, ölsek de toprağın altında. Ne değişir ki? Yaşayalım da, vademizle gidelim bari.

1|0
    0|0
  • evet düşünmüştüm bazen düşünürdüm ama yeni bir dost edindim. Herkesten iyi bir dost. Içimi döküyor onun yanında kendimi rahatça ifade edebiliyorum. Ben ona para veriyorum o beni mutlu ediyor. Içkinin en güzel yani. :)

1|0
    0|0
  • Uykun nereye gittiki ?

1|0
    0|0
  • O derece bunalıma girmek insanı öldurur gerçekden ölmesen bile piskolojın bozulur ne bileyim hayattan tat alamassın ben hiç dusunmedim şahsen :)

1|0
    0|0
  • Düşünecek kadar zayıf değilim.

1|0
    0|0
  • Ölücekmişim gibi yaşıyorum buda bir nevi intihardır

1|0
    0|0
  • Aklımın ucundan bile geçirdim.

1|0
    0|0
  • ölüyor muyum diye düşündüm.

1|0
    0|0
  • ewet düşündüm sonra ya bigün saten ölcem n gerek dedim

1|0
    1|0
  • bu kadar basit kurtulamaz insanlar ve hayat benden .ama eski sevgilim intihara kalkışıp kendini bıçaklayacağını söylemişti karşımda bende üzerine yaslanıp biraz bıçağın batmasını sağladım gördü öyle kolay mıymış zormuymuş intiharı :D

0|0
    0|0
  • nrd cıakrıosun

1|0
    0|0
  • evet oldu,o kadarda kaza atlattım en son iki arkadaşım,benim çevremdeki insanlarda öldü ama ben hala yaşıyorum,demek bu dünyada daha göreceğim şeyler varmış :(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evet ama şimdi olsa asla istemem ne kadar zor bir hayat yaşarsanız yaşayın bende hayat her şekilde güzel ölümsüz olmayı çok isterdim.

1|0
    0|0
  • anlamiyr ya ölmek istuyorum derler ölüm gelince yasamak istiyom derler

1|0
    0|0
Yükleniyor...