Ligde rakibinim, Avrupa'da dostunum demek samimi mi sizce?

türk taraftarlar diyor ya hani, ligte rakibinim, avrupada dostunum diye. bana hiç gelmiyor. nitekim haksız da çıkmadım. gs çeyrek finaldeyken bu tip muhabbetler geçerdi. lakin gs elendi ve bir anda üstteki söz geçersiz oldu.

şu anda yorumlara falan baktım, herkes fenerle dalga geçmiş.

not: aynı söz diğer taraftarlar için de geçerli. provoke yok yani sayın mod. sorumu kaldırma gene

0|0
7|24

En İyi Erkek Görüşü

• Benim anlamadığım şu: neden insanlar başkalarının başarısızlıklarından başarı elde edilebileceğini düşünüyorlar?

Bir futbol takımı tüm maçlarını kazanırsa şampiyon olur, bu kadar basit.

Ve maalesef Türk futbolu öylesine soykırıma uğradı ki taraftarlık anlayışı anlamında, futboldan soğudum diyebilirim son yıllarda. Taraftarlar neredeyse birbirini boğazlayacaklar ve herkes kendi takımını unutmuş rakip takımın başarısızlığına endekslenmiş durumda.

Aşalım bunları artık; bırakalım ligde de Avrupada da başarılı olan takım ve taraftarı gönlünce eğlensin, kutlasın bu başarısını. Geçen sene Galatasaray şampiyon oldu diye Kadıköyü cehenneme çeviren zihniyetle de, Fenerbahçe dün gece tur atlamadı diye sevinç içinde uyuyan zihniyetle de aynı ülkede yaşamak istemezdim

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Bunlar bugünkü paylaşımlarım:

1-Bayrağımda yıldız ay

Kalbimde Galatasaray

Vatanı temsil ettikçe

Arkandayız Fenerbahçe

2-Bir gün her Türk Fenerli olacak dediler. Siz bizi böyle temsil edin, bir gün olmasa da bugün 90 dk. Fenerliyiz zaten dedik. Çünkü biz bir ömür rakip de olsak bir ömür kardeşiz. Galatasaraylı da olsak bugün hep beraberiz.

3-Olması gereken normali bu. Birkaç dengesize, düşüncesize, taraftarım diye geçinen holigana kızıp da takımını avrupada satmak yok. Onlar bizi yenince Türkleri yendik diye seviniyorlar. Aile içinde kavgalar olur ama dışarda yalnız bırakmak olmaz.

4-Ülkeye ikinci kupayı çok istedik ama olmadı... Bu sırada kupaların tesadüfle kazanılmadığını da öğrenmişizdir umarım.

Biz gerektiğinde TAKIMLARIMIZI DESTEKLERIZ ama HATALI INSANLARI DA ELEŞTIRIRIZ! Amacımız yaraya tuz basıp gücendirmek değil, yarası başka olanları gocundurmak!..

Yeterince açıkladım. Samimiyet buradan ispatlanacak birşey değil. Ama mantık ortada. Bazılarına yatmıyorsa o onların sorunu. Üç beş kendini bilmezi ciddiye alıp, bir de onlara uyduktan sonra da kimse de gelip vatanseverlikten bahsetmesin.

O zaman asıl o samimiyetsiz geliyor...

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlı ve Türk olarak üzüldüm.diğerlerinin ne düşündüğünü umursamamak lazım

2|3
    2|3
  • Ben mesela Gs nin realmadrite elenmesine bir tarafımla güldüm. Kendini avrupanın kıralı ilan eden bir kalabalığın başına sopayla vura vura öğrettiler avrupanın neresinde olduğunu ancak bu günkü fener maçına samimi üzüldüm çünkü fener taraftarı asil bir gurup. Ne olduklarını nerde olduklarını bilerek adım atıyolar. Ben beşiktaşlıyım bu arada bunuda belirteyim.

1|2
    3|6
    • @heeheetamamsensin Galatasarayın istanbula yenildiğini fenerin pendiğe yenildiğinide unutmadık. Sizin neyinizi kıskanacaz? Arkadaş bir şans eseri kupa aldınız onuda taşımayı beceremeyip kırdınız :)) hayır yani insan kupayı kırmayı nasıl becerir anlayamıyorum ancak bir galatasaraylı becerebilir bunu :)))

• sen önce kendi takımına bak la kamil :D 3. olunda süt kupasına gidin bari auhahauahbuahaua :D:D:D kendi taraftarınızı dövecek kadar aşığılıksınız çünkü :D:D:D

link oku oku :D

• Büyük oranda haklısın ancak bir Beşiktaşlı olarak Galatasarayın maçınıda Fenerbahçenin maçınıda aynı A Milli maçı gibi izledim çünkü benim için öyleydi.

Türk takımına karşı yabancı takımı destekleyen nasıl bir mantıktır anlayamadım anlayamam anlamıyorum. Mesela dün her golde Gooool diye facede çığlıklar atan gs lileri bjk lileri görüyorum bu yaratıklar arma sevdasına bayrak sevdasını unutmuşlar.

0|2
    0|0
  • biz eleniriz onlar bizimle dalga geçer onlar elenir biz daha beter dalga geçeriz. herzaman böyle olmuştur

1|1
    0|1
  • ben GALATASARAYLIYIM.ama dün benfica maçında feneri tutuordum ve bunu içtenlikle söylüyorum..tamam rakip olabiliriz ama aynı ülkenin vatandaşıyız.Sonuçta onlarda Türk takımı diye adı geçiyor.bu yeter bana.

0|3
    0|0
  • Valla yalanı sevmem feneri günahım kadar sevmem feneri çünkü hiç dostluğunu görmediğim bir takımı neden destekliyim...biz çeyrak final oynarken karşımızdaki takımı nie destekliyim..avrupaya gittilerde noldu dedi madrid den 3 yedi geldi dediler...beşiktaş bu lafı dedikten sonra bursa dan 3 yedi..tabi kalitemiz belli oldu böle olunca...fenerin yenilme sebebi karşıyı küçümsemekti...ama fenerde yense kötü olmazdı ülkeye puan,para ve prestij gelcekti...HER ZAMAN HER YERDE ŞAMİPİYON CİMBOM...!

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe ezeli rakibim, Galatasaray nefretimsin.

0|0
    0|1
  • Galatasaray'lı olaraktan feneve olan nefretim yurt içi ve yurt dışı fark etmez derecede. örneğin dün akşam olduğu gibi bir benficalıdan daha çok benficayı destekleyen bir taraftardım. 3. golden sonra mutluluğumu anlatmaya ne sayfalar yeter ne de mürekkebe boyanmış o güzelim ormanlar...

0|0
    0|2
  • Fenerbahcelıyım. Gs avrupa maçlarını kalben ızledım, cokta keyıf aldım ben samımıydı başkasıda bağlamaz benı

0|1
    0|0
  • samimi değil tabikide fenerin panatinaykos,cska ve chelsea maçlarında bu durum bariz belliydi Gs liler hava alanında karşılamalar,stadda pankart açmalar felan

0|1
    2|3
  • Değil tabiki de..Ligde bir takıma nasıl bakılıyorsa, Avrupada da öyle bakmak lazım.Derbi maçı gedi mi edilmedik küfür kalmaz, o küfür edilen rakibin avrupa maçı oldu mu hepimiz Türküz hadi birlikte kazanalım falan filan..Mantık hatasına bak.

1|1
    0|2
  • Bunu galatasaraylilar baslatti eskiden boyle birsey yoktu..Turk takimi yabancilarla oynarsa gs fb ti birak bursaspor olsa onu desteklerim..

0|0
    0|0
  • Bence bu durum benim icin gecerli koyu bir besiktasliyim tum takimlar ligde rakip ama avrupada dostumuz feneri gayet iyi destekledik ama elden bisey gelmedi tesekkurler fenerbahce

0|1
    0|1
  • futbolun hiç bir hareketi samimi değildir

0|0
    0|1
  • Sonra Baktım ve Dedimki İyiki Fenerbahçe'liyim der Susarım..

0|0
    0|0
  • samimi tabiki

0|1
    0|0
  • aslında türk futbolunun bu zihniyete ihtiyacı var tabi samimi olmak lazım

0|0
    0|0
  • sadece arkadaşız :D

0|1
    0|1
  • Seyretmek ve keyif almak lazım. Gerisi boş. Ama resmin de hoş...

0|0
    0|0
  • hayatta da hep öyle değilmidir.Paran varsa herkes yanında yoksa tanımazlar seni işte o hesap.

0|0
    0|0
  • madridi destekleyenlere laf söyleyen gslilerin çoğu benficalı oldu

1|2
    2|3
  • Abla bugun aklima sen geldin ya. Avatardan...

1|0
    0|1
    • hadi ya. dalga geçecek başka birini bul

• anladım anladım. genelde avatarımla dalga geçiyorlar. o yüzden ben de başta çattım :)

• Annadim. E bunu soylemek icin gelmistim, gideyim ben madem.

Iyi gece.

Kızlar Ne Diyor 7

• bir Beşiktalı olarak elenmesine çok üzüldüm açıkçası,buraya kadar gelip, final oynamalıydı diye düşünüyorum.

1|3
    3|3
    • Renkdasimi kizdirmayin kafanizdan asagiya Kaynar Su dokerim..candir can.

• Renktasim Essek hosafdan ne anlar desem yeterlidir sanirim ya da dogru soyleyeni (eksi puan verirler) dokuz koyden kovarlar..bu alemda kral carsi..

• Değil ve kesinlikle inandırıcı değil ,rakibim neden başarılı olup paraları kaldırsın ki ? seneye daha güçlü olup rakiplerini silip süpürsün diye mi:):)

0|0
    0|1
  • Evet bir kaç gün önce herkes Fener diyodu şimdi alay ediyolar tabiki de samimi değil.

0|1
    0|1
  • Samimi degil.Rol yapamam.Feneri sevmiyorum.Elenmesine de hicc uzulmedim.

0|0
    0|0
  • Ben Galatasaraylıyım hiçbir takımla dalga geçmem. Genellemeyi bırakın artık.

0|2
    0|0
  • beter olsun 7fenevbahce

1|4
    1|5
  • evet gecıcek gecrler tabıkı onlarda galatasarayla gectı

0|3
    1|4
Yükleniyor...