Fitness mı Kickbox mu?

Arkadaşlar boyum 1.66 kilom 55. Minyon tipliyim. Fitness ya da kickbox yapmayı düşünüyorum. Hangisini seçmeliyim?

0|1
6|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness kilo aldırır sana iştahın yok belli ki zamanında bende öyle zayıftım fitness gidiyorum hem kaslarım görünür oldu hemde iştahım açıldı. Kickbox u bilmiyorum orada da fitness aletleri varsa kickboxu tercih et derim hem dövüş tekniği edinirsin hem kuvvetlenirsin hem de kasların görünür. Ama kickboxu seçiyorsan dayak yemekten de korkmaman gerek fitness de bir şey yok var olan kendi gücünü orada bitirmek o kadar. Dayak yemiyorsun falan :D

0|0
    0|0
    • Son bir yıla kadar wushu ve güreş yapıyordum. Dayak konusunda sıkıntı yok da :) kilo almak istiyorum

• Sadece kilo almak istiyorsan fitness git ve hocayı dinle sana yemek programı ve hareket programı verecek. Vücudun şekillenecek. Yemek programına ve verilen hareket programına uyduğunda istediğin kiloya kadar ulaşabilirsin. Olmadı protein tozu diye bir şey var git onlardan al ama ilk araştır derim hiç almadım araştırıp almayı düşünüyorum ^^

Kızlar Ne Diyor 5

• Fitness

0|0
    0|0
  • Kickbox tabiki hem bacak boyunu da uzatmış olursun 👍

0|0
    0|0
    • Kickbox da bacak uzatma nasıl oluyor?

• Teşekkürler. Hiç bir yerde rastlamadım bu bilgiye :)

• O zaman araştır derim 😊

• Fitness.

0|0
    0|0
  • Aboo çok zayıfsın

0|0
    0|0
    • Minyon olduğum için fazla zayıf değilim ama kilo alırsam da fena olmaz hani :)

• Kickbox

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Vücut geliştirmek kas hacmi arttırırken, kickboks ve vücut geliştirmenin bazı türleri daha ziyade kas sıklığını arttırır tabiri caizse. Bu nedenle, vücut geliştirme, has hacmini en hızlı yükselten spor ağabey. ;)

0|1
    0|0
    • Şimdi de sorumun cevabını alayım kardeşim :)

• Kickbox daha zahmetli bir şekilde kas hacmi kazandırırken, vücut geliştirme, sporların arasında en süratli kas hacmi kazandırandır; vücut geliştirmeyi tavsiye ediyorum.

• 2sinide yap ne kadar kaslı olsanda minik boyunla 180 liklere kafa tutman için kickbox şart bende başlıcam bende kısayım 170 im :)

0|0
    0|0
  • İkiside

0|0
    0|0
  • Alakasız iki görüş / seçenek

0|1
    0|0
  • Kilo en buyuk oncelik olmali bence :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...