Nedir bu "Fenerbahçe" ruhsuzluğu?

Öncelikle kalite farkından mı yoksa şansızlıktan mı bilemem ama Fenerbahçe'nin çok kötü bir maç çıkardığı aşikar ama yine de yarı final başarısı gösterdiği için tebrik etmek gerekir.

Benim sorum şu; bu takım finale doğru yol alırken neden ülkede konuşulmadı? Resmen 2-3 programda kutlandı geçildi.Geçen sene Türkiye Kupa'sını kazanması veya daha önceki senelerde final oynaması bile daha çok konuşuldu. Galatasaray'ın Mallorca ve Leeds maçlarını hatırlıyorum da ülkede resmen bayram havası vardı. Nedir bu Fenerbahçe ruhsuzluğu?

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• Dimi inan aynı şeyleri bende düşündüm...

Mallorca Leeds maçlarını geç Real maçı olsun Schalke maçı olsun yine bayram havasında geçti..

Bu takımda cidden ruh yok.. İnançları yok bir kere ...

Amann hep dedim hayırlısı diye demek ki buymuş hayırlısı ..

Hem Benfica 'yı hem Fener'i tebrik ediyorum..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sinek küçük ama mide bulandırır.. Kolay bir durum mu arkadaşlar yaşanan olaylar! siz hemen unutmuş olabilirsiniz ama kolay kolay unutulmaz o leke... Asla Fener Camiasına değil lafım. türkiyenin en köklü clubunü, Atatürk'ün takımını bir kaç hırslı adam ne durumlara soktu.. siz hala onlara sahip çıkın..

Kaldıki bu Ülkede Bir Uefa Şampiyonu var.. kesmiyor yarı final artık zihniyetleri

0|2
    0|0
  • Fenerbahçeyi tebrik ederim başarıdır bu

1|2
    0|2
  • İnanın ir gsli olarak çok üzüldüm- diyerek konuya girenlere de ayrı tavım ya. Sttir lan, bok üzüldün tırrık. dsfsdtfsft

0|1
    0|0
  • sevmiyolar bizi

0|1
    0|2
  • Aptal gibi top oynadılar ama yarı finale geldiler diye seviniyorlar yazık bu takıma!..

0|2
    0|0
  • onlar bizimle dalga geçmesini biliyordu

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Cardozo: Sow ve Kuyt maç sonu yanıma gelip "Galatasaray için oynuyorsunuz" dedi. Ben de müzelerine baktın mı dedim.

SON DAKİKA : TFF Ziraat Türkiye Kupası finalinin AMSTERDAM'da oynanmasına karar verdi.

Road To Ziraat Cup

Ünal Aysal 1 günlüğüne Fenerlilerin kupa hasretine son vermek için GS müzesine ücretsiz giriş olacağını duyurdu .

1|8
    2|0
  • kardeş bir git ya şimdiki takımlara bak bizim 2000 li yıllardaki takımlara ozmn milan arsenal madrid leeds mallorca felan vardı bunlar öyle dandik değildi hepsi mükkemmel takımlardı eskilerde uefa kupası çok önemleydi şimdi şampiyonlar ligi şampiyonlu önemli

0|3
    0|0
  • takım mal gibi aykut kocaman bildiğin öküzün önde gideni.bildiğin gökhan gönülün kafasını patlattı adam aykut mal mal bakıo adam bir sarı kart bile görmedi.herifler hakeme nasıl baskı yapıolardı.fatih terim orda olsa sahaya atlardı.o kadar türk gitti dediler sesleri bile çıkmadı.adamlar herşeyleriyle fener o sahaya gömdüler gerek taraftarıyla oyuncusuyla.kaleci son 10 dk.bildiğin çirkefliğin kralını yaptılar hissettirdiler herşeyi kullandılar maçı almak için.fener anca türkiye liginde şike yapsn taraftarın anca türkiye liginde borusu ötsün.herşey parayla olmuyo.işte esas ruhsuzluk bu bence

0|1
    0|0
  • Uefa eski tadında değil bunun etkisi olabilir gs aldığı dönemde çok farklıydı şimdi çok farklı yarı finale kadar fener ayarında bir takım gelmediki bu arada benfica daha iyi takım bence

0|1
    0|0
  • as kadrodaki futbolcular eksikti karşı takım hayvan gibi girdi hakem kırmızı göstermeye korktu. Neticede fenerbahçe elendi. Futbol programlarında konuşuldu haklarını yemeyelim. Medya diğer takımlara söylediği başarılar dileğini fenerbahçeyede söylemiştir.

0|1
    0|0
  • şoklarını üstlerinden atlamadılar abisi

0|1
    0|0
  • herkez elenir diye bekliyodu bundan bişi çıkmaz diyolardı çıkınca oldu bu sevinç

0|1
    0|0
  • Çünkü şike soruşturmasında herkes sövdü şimdi fenerin bu başarısını hazmedemiyorlar keşke final olsaydı ama sağlık olsun inşallah bütün avrupa maratonuna çıkan TÜRK takımları aynı şekilde başarı gösterirler önemli olan devamlı olması.

1|1
    1|0
  • biz fenerbahçenin maçları hep taraftarsz seyjrcjsjz oynandgndan kımse statta o heyecanı yasayamadgndan ve fenerbahçe sessjz sedasız geldgnden oldu.yanı hjc seyjrcılı oynamadgmzdan heycanlı yoldan gelemedık emek yoktu ilgjde olmadı

0|1
    0|0
  • aga yürekleri oynayan bir takım göremedik ki sahada.takım ruhu göremedik.

0|2
    0|0
  • buraya kadar şikeyle gelmiş olabileceği şüphesi olabilir :(

0|3
    2|1
    • az daha alıyolardı yav kupayı :D

• parayla futbolcuları bağlarsan öyle olur

2|3
    0|0
  • nereden nereye

1|1
    0|0
  • youtube da n bir link versem ...ramı ye fener ...ramı ye fener...ramı ye fener

0|2
    1|0
Yükleniyor...