Beşiktaş kıskanılan takım mı?

Evet arkadaşlar?

• Evet kıskanılan takım.
    38% (6)33% (5)35% (11)Oy Ver
  • Yapılan başarılı transferler yüzünden kıskanıyolar
    6% (1)7% (1)6% (2)Oy Ver
  • Hayır kıskanılmıyor
    56% (9)60% (9)59% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• 10 senede bir sampiyon olan takimi kim kiskanir ki

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• gereksiz bir alınganlık yapıyorsunuz bence gizli, rekabet yoğunlugu gibi şeylere pek alışık değilsiniz ondan bu biraz, rekabet içine girdiğinizdeki yediğiniz baskıyı ki bu rekabet içinde olur yani, bunları yanlış yorumluyorsunuz anlıyorsunuz çünkü biz gs ile rekabetimizde eğlenceli tatlı sert götürüyoruz bu işleri :D mesela sana sormak isterim ama samimi cevapla bu sorumu, mesela 10 yıl önce ve şimdi şampiyonlugunuzr arasınndaki her hangibi bir yıl veyalyıllarda böyle bir senin değiminle kıskançlık hissediyormuydun mesela, buna cevap verme sadece düşünmen için yazdım... :D

0|1
    0|1
    • Ne 10 yılmış baba fenerde 10 yılda 2 tane aldı çokmu fark var anlamadım

• öyle diyorsun ama bir sürekli mücadelenin içinde olmak var kazanırısın veya kaybedersin bu ayrı mesele ama bir de o potada sürekli olamak var arada kazanmak var mesela bursada son 10 yılda 1şampiyonlugu var sence fark yok mu kendi takımınla arasında, bu hataya düşerse taraftar takımını yukarıya çekemez onun için gerçeği görecek, gereğini yapacak sonra başarı gelir.. neyse sordugun için cevapladım uzatılacak bir konuda değil

Kızlar Ne Diyor 4

• Kıskananlar çatlasın 😒

0|1
    0|1
  • Tabis süperiz biz çatlıyolar

0|1
    0|0
  • Niye kıskanılsın ki

0|1
    0|0
    • Gökhan gönülü almamız kıskançlık konusu
      Para olması reza zarrafdan geliyormuş
      Fikret orman ucuzdan transfer yapıyormuş
      Fenerbahçenin eskilerini transfer ediyormuş vs vs

• yoooo

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Feda diye dalga geçilen takim , maddi durumu iyiye doğru gidip , muhteşem stadını açıp eze eze şampiyon olunca doğal olarak kiskanildi

0|1
    0|1
  • Fenerbahçeliler ne hikmetse Şampiyonluğunu kıskanmıştı dışardan bakan göz olarak bu sene hak etmiş olduklarını düşünüyorum Beşiktaş iyi de Yönetimi yvşk onun dışında takımını severim bir Galatasaraylı olarak

0|1
    0|1
  • Tabikide kıskanıyor adamların 4 yıldızı var ayrıca avrupadanda kupaları var hey yavrum hey

0|1
    0|0
  • hayır kanka kimse kıskanmıyor

0|1
    0|0
  • hayır kıskanılmıyor

0|1
    0|0
  • reis zoruna gitmesinde beşiktaş kimki? tarafsız biri olarakta konuşşam sadece fenerbahçe ve galatasaray var beşiktaş her zaman 3 cü takım olarak bilinir

0|2
    0|1
Yükleniyor...