Fenerbahçe elenmeyi hak etti mi?

Fenerbahçe elenmeyi hakketimi çok geriye çekilip resmen gol yemeyi bekledi teknikt direkotrler takas olsa bence maçı fener farklı alırdı siz ne diyosunuz.¿

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe bugüne dek oynadığı futbolu sergilese rahat turu geçerdi. Benfica Fenerbahçe'nin elediği diğer takımlardan çok bariz farklı bir takım değildi.

Maçı Fenerbahçe değil Aykut Kocaman kaybetti.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ters köşe oldular nedense.. Hakettiler gibi ama sonuçta ortada bir emek var ellerinden geleni yaptıklarını düşünüyorum.

0|0
    0|1
  • hı hı hakketti

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Cardozo: Sow ve Kuyt maç sonu yanıma gelip "Galatasaray için oynuyorsunuz" dedi. Ben de müzelerine baktın mı dedim.

SON DAKİKA : TFF Ziraat Türkiye Kupası finalinin AMSTERDAM'da oynanmasına karar verdi.

Road To Ziraat Cup

Ünal Aysal 1 günlüğüne Fenerlilerin kupa hasretine son vermek için GS müzesine ücretsiz giriş olacağını duyurdu .

2|2
    0|0
  • eksikler ve geri çekilme kötü yansıdı

0|1
    0|1
  • oyun oynamadılarki hakketsinler

Akbili biten fenerbahçe amsterdamın ancak ilk 2 harfine gidebildi :D

0|2
    0|0
  • Fenerbahçe bugğn berbat bir kadroyla çıktı PTK takımlarının kadrosundan farkı yoktu

0|1
    0|0
  • fenevi bu oyunla düğünümde bile oynatmam :))

0|2
    0|0
  • bu teknik adam insanı öldürür hacı bir maç süper takım yöneti diğer maç resmen içine ediyo topla bu kadar iyi oynuyan takıma topu verip arkasına geçersen böyle olur tabiki

0|1
    1|0
  • Arkadas ben fenerlıyım ama su kadar solıyım hak etti benfıkaya kapanırsan yenılırsın bu kadar basit aykutta da suc var takımı gerıye yaslıyor .gerçi 3 ıyı oyuncumuz eksıktı ama böle de top oynanmaz be ustaaaaa

0|1
    0|0
  • Adamlar iyi oynadı kazandı

0|0
    0|1
  • Sonuna kadar hak etmediler kura balı + hakemler + oynamadam gol atmalar hazin sonları oldu :D:D

0|2
    1|0
  • Hak etti

1|1
    0|1
  • ben de tersten sorayım fener buraya kadar gelmeyi hak etti mi?

0|1
    0|1
  • Hakettiler tabi çok korkak oynadılar 10 kişi defans yaptılar aykut kocaman felan kim allah aşkına ya :D .Fenerli futbolcuların sözü yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hoop amsterdamda'yım

1|1
    0|0
Yükleniyor...