Bacaklarimi incelticem derken kas yaptim?

Arkadaslar merhaba,4 kilo kadar vermem gereken bir kilo vardi ve bacaklarimin ust kisminin incelmesini istiyordum. Bende ip atlamaya basladim bildiginiz gibi ip atlama cok kalori harcatan bir eylem. Herneyse iyi guzel bir iki hafta duzenli ip atlama squat falan derken bacaklarimda incelme yerine sertlesme oldu acikcasi istedigim inceltmekti simdi ne yapmaliyim bilgili arkadaslar aydinlatirsa minnettar olucam😂

0|1
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• bu süreçte kilo verdiniz mi?

1|0
    0|0
    • 2 kilo civari verdim sanirim

• Ya cok tesekkur ederim guzel aciklamaniz icin. Kardiyo yapmaya basliyorum o halde. Bacaklarim sertlesince bir daha inceltemem sanmistim😅

En İyi Kız Görüşü

• daha ne olsun :D bırak bır sure aktıvıte fılan yapma erır merak etme kasları kalıcı olarak tutmak zaten zordur (:

1|0
    0|0
    • Oh icime biraz su serpti. Cunki bacaklarimin kasli durmasi hosuma gitmiyor. Ip atlamaya devam etmek istiyordum acikcasi 😔

• ıp atlamak yerıne bıraz daha kosu ve hızlı yuruyus tarzı aktıvıteler yaparsan erır merak etme

• Evet ip atlayamicaksin XD (sevinme)

Erkekler Ne Diyor 8

• Amaç kilo vermekti; kardiyo neden yapmadınız? Kilo vermekte ve yağ yakımında en etken aşama kardiyo.

0|0
    0|0
  • Evde kalcan

0|0
    0|0
  • bence psikolojik olarak öyle görüyorsun erkeklerin bile kaslanması epey zor oluyorken sen iki ip atladın squad yaptın diye biraz zor :D sertleşmesi iyi bişey değil mi? bacağını sıktığın zaman kaslar belli oluyor mu?

0|0
    0|0
    • Olabilir cidden fazla takintiliyim 😂. Ve evet kaslar belli oluyor bu iki atlamayla olan bir sey degil daha oncedende bacaklarim sertti buda uzerine tuzu biberi oldu 😂

• beslenmene bakıyormusun kalori açığı oluşturdun mu? eminim kaslanma o kadar abartacak kadar olmamıştır yani bende zor oluyor :D kadınların kas geliştirmesi daha zor :D kalori açığı oluştur eğer fazla yağlıysan veya biraz kilon varsa hem kilonda azalır :) çalışmaya devam et squatı çok tekrar yapma 10 u geçme mesela eğer hala kaslanıyorsan bırakırsın çalışmayı ilelebet seninle kalacak bişey değil :D

• Sertleşme olması kalın olması anlamına gelmiyor anlamiyirum ne istiyorsunuz sıkı olmasın gevşek sarkık mmi olsun

0|0
    0|0
  • Kas yaptıysan kötü bir şey değil ki bu.

0|0
    0|0
  • :d sağlık olsun

0|0
    0|0
  • Wow su anki hali nasil?

0|0
    0|0
    • Sporcu bacagi gibi shahanaushs sinirlerim bozuldu.

• Yağ kırma seansına gitseydin keşke

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kardiyo yapman gerekirdi kilo vermek için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...