Gökhan Gönül olayı ne?

Herkes takımı para için sattı bilmem ne bişeyler diyor. Yorumlarda herkes küfrediyor 😂😂 ne yaptı bu adam?

0|1
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bu adam dunyanin en kalitesiz en seref yoksunu en para duskunu en nankor insani bugun ayrilik aciklamasi da gosterdi bunu eskiden erkek olursa gokhan kiz olursa gonul diyen taraftarlarimiz Şu an erkek olursa euro kiz olursa dolar diyo kanli benfica macindaki formasini da kaldirdik defoldu gitti sazan besiktas 32 yasindaki herife 4 yillik kontrat yapti tam komedi

0|0
    0|0
    • Tamam kardes sinirlenme

• Sen o kadar parayı alsan küfretseler umursar mısın

• Ama bizde artik sildik ilerde gorev alamaz yoksa haklisin tabi

En İyi Kız Görüşü

• Aynen askim bende bilmiyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Takımdan ayrılması sorun değil ama beşiktaşa gitmesi sorun işte. hoş giderse gitsin zaten işi bitmiş bir adam bu saatten sonra anca beşiktaşı sömürür ama. 9 yıl sonra yinede gitmesine tepkiliyiz.

1|0
    0|0
  • En iyisini yaptı bu mesleği para için yapıyorlar zaten gitmesi çok mantıklı o laf edenler çalıştığı yerde bir üst kademe olmasi için teklif verseler maaş ucretide artacak tabi sanki gitmeyecekler çok boş is bunlar

1|0
    0|0
  • fenerbahçe gibi bir kulup, hatta fb demeyeyim, aziz yıldırımın kendisi, gökhan gibi bir futbolcuya 3 kuruş parayı çok gördü.
    olan bundan ibaret

1|0
    0|0
  • Sattı feneri. Ayıp etmiş.

1|0
    0|0
  • Sana anlataım senkarar ver.
    Fenerbahçe imza parası vermeyiz dedi Bjk 3 Milyon Euro verdi.
    Fenerbahçe menejere para vermeyiz dedi Bjk 1 Milyon Euro verdi
    Fenerbahçe 2 yıllık sözleşme önerdi Bjk yıllık sözleşme önerdi.
    Yani 35 yaşında bile oynamasa 1650 Euro para alıcak. Sence durum para mı ideal mi.

1|0
    0|0
  • Siradan turk milli futbol oyuncusu. Her mactan once alacagi paranin primin hesabini yaparlar. Yurekleri ile degil para icin oynarlar

1|0
    0|0
  • Varsayalim para icin sati. Simdi senin calistigin yerde biri sana gel benim yanimda calis dese sana iki katini veririm gitmezmisin? Profesonel dusunmus adam nasil olsa bir kac yil sonra yaslanacak oynayamiyacak

1|0
    0|0
  • para için gittigi bir gerçek ama küfür etmeyede gerek yok, yolu açık olsun ne diyelim, umarım fenerbahçe ile ilgili olumsuz bir beyanda bulunmaz ya da hareketlere girişmez, işinde gücünde futbolunda olsun, bizim için gökhan gönül dosyası kapanmıştır yani... :D

0|0
    0|0
  • Beşiktaşta oynamak istedi önce bjka ön anlaşma imzaladı sonra fbye dönmek istedi aziz yıldırım kabul etmeyince fb gökhan arasında atışma oldu vs vs

1|0
    0|0
    • Fb'ye dönmek isteyen bir adamı niye geri alıyorsunuz gitsin ne halt yerse yesin fener'de. Yakıştıramadım Beşiktaş'ıma

• Değilim takım tutmuyorum ben :) @Bollywood_9

• Saçmalıyorlar işte , beşiktaşa transfer oldu üstelik normalde aldığı paradan daha az bir paraya :D

1|0
    0|0
    • Fenerbahçe imza parası vermeyiz dedi Bjk 3 Milyon Euro verdi.
      Fenerbahçe menejere para vermeyiz dedi Bjk 1 Milyon Euro verdi
      Fenerbahçe 2 yıllık sözleşme önerdi Bjk yıllık sözleşme önerdi.
      Yani 35 yaşında bile oynamasa 1650 Euro para alıcak. Sence durum para mı ideal mi.

• Öylesine haberlerden takip ediyorum işte , ya da maç izliyorum o kadar :D Anladım kardeşim

• Futbol dunyasi hep boyle yaranamzsin kimseye

1|0
    0|0
  • Beşiktaş'a gitti

1|0
    0|0
  • Ailecek fenerliyim deyip rakibe gidiyor

2|0
    0|0
  • Doğru takımı seçti bütün okan biten bu😏

1|0
    0|0