Bir Galatasaraylı olarak...

gerçekten istedim fenerin finale kalmasını hatta kupayı almasını ama bir gerçek asla değişmeyecek başkalarının hayallerinin bittiği yerde bizim gerçeklerimiz başlıyor bunu kim değiştirebilirki?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Tamam yeter bu kadar dalga ! Her şeyin bir sınırı var ! Onlar 6-0 yendi bizi o bile yeter onlara :D

NOT: Biz onları 7-0 yendik bundan haberleri yok :D

2|1
    0|0
  • Ya takım inanmadı adamlarda ruh mu vardı sanki.. Gelmişsin son maça elinde avantajlı bir skor var oynasana... Benfica harikaydı dün gece..

Söylenicek bişi yok her iki takımı da tebrik ederim..

1|1
    0|2
  • rhat bırakın adamları aglasınlar fenev aglama kıyamam:))))

1|2
    1|3
    • yokta bu sabah gazetede bir başlık gördüm KUPASI OLANLARI SUSTURMA VAKTİ diye adamlar daha finale çıkmadan bizle uğraşmaya başladılar ya

• 5 puan vereyım sana:D

• aman canım puanla ne işimiz olur muhabbet olmadıktan sonra :D

Erkekler Ne Diyor 9

• ben feneri desteklemedim. sırf maç izleyenler yüzünden. maç izlerken benim takımıma sövecekler, ben de feneri destekleyeceğim he. has oldu. iyiki elendi.

1|1
    0|1
  • Doğrusunu söylemek gerekirse bende isterdim. İnanmış bir takım göremedim.

1|1
    0|0
    • ilk maçtakinin onda birii yoktu sahada bu kadar korkak oynarsan olacağı bu zaten

• tamam 23 nisanda gelin UEFA kupasını bir günlüğüne ödünç verelim ağlamayın..

2|1
    1|1
  • bu sankşi sağ gösterip soldan vurm ak olmuş

0|0
    1|0
  • zaten hepinizin ödü kopmuştu fener kupayı alacak diye :-)

0|1
    2|0
  • Giriş cümlende medeni bir şekilde konuşmaya çalışmışsın, ancak son cümlende kendi özünü belli etmişsin.

0|0
    1|0
    • çok şükür özümüz belli galatasaraylıyız

• sende öyle bir konuştunki sanki yapmadılar stadda yabancı takım bayrağıda salladılar bunları görmüyosun heralde

• her takımda var öyle kansızlar bunu anlatmaya calısıyorum, mesele Türk takımı ise hangisi olursa olsun desteklenmesi lazım, komple Galatasaray'a veya komple Fenerbahçe'ye mal etmek doğru değil. Ona bakarsan bir grup Gsli 13 yaşındaki çocuğu bıçaklamıştı metrobüste, tekerlekli sandalyeleri parçalamışlardı, bunu tutup da Galatasaray taraftarının hepsi böyle diyemez kimse. Rekabet başka holiganlık başka şey.

• mutlumusun gardaş

0|1
    1|0
  • Galatasaray yönetimi müzeyi fenerliler için 3 gün ücretsiz yapmış gidin foto çekin uefa kupamızla D:as dasd as:D

2|1
    1|1
  • Kardeşim bende ölümüne fanatik galatasaraylıyım.Reis yorumcu diyorki ntvsporda maç 2-1 de bitse işimize yarar.İşde bu yüzden kaybediyoruz niye 2-1 bitsin takır takır oyna git yen 3-2 çevir maçı 2-2 bitsin en kötü işte sonunda böyle sonuna katlanırsın.Gökhan gönül çirkef çirkef konusuyordu galatasaray ile macımız var puan farkı 1 sayalım die ne oldu.Ligde şampiyon GALATASARAY avrupadan elenen fener.Elde var 0.Galatasaray ile kendini yarıstırırsa fener herzaman böyle puan kaybedecektir. !

1|1
    1|1
    • face de bişeyler paylaşmışlardı 130 milyon stat yap her sene kadıköyde kutla şampiyonuğu diye :)

• face de bişeyler paylaşmışlardı 130 milyon euro stat yap her sene kadıköyde kutla şampiyonuğu diye :)

• Çok büyük konusuo şu fenerliler.Özellikle volkan gökhan gönül ve mehmet topuza acaip gıcığım ha.Ne oldu koydu geçti benfica .3'ün 1'ini aldı volkan mehmet gökhan

Yükleniyor...