5 gün sonra arayıp nasılsın diyenden ne beklersin?

ayrılmıştık geçen cumartesi görüştük herşey çok güzeldi sonra pazar oldu mesaj attım dönmedi 5 gün ne aradı ne sordu dünde aradı napıyosun nasılsın dedi ne yapmaya çalışıyor ne istiyor anlamadım

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• O seni muhatap almıyor canı sıkılınca arıyor ohh keyfe bak sende onu muhatap almayacak süründüreceksin yani resti çekme sırası sende zamanını bunun için harcama.Hayatta daha güzel şeyler var daha ii erkekler vardır:=)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• pek etkileyememişsindir veya haytalık yapıyodur hergele. neyse sen ağır davran, telaş yapma. yol ver gitsin derim ben.

0|0
    0|0
  • kafası karışık. ya da cinsel hayatı iyi

0|0
    0|0
  • yol verirdim senin yerinde olsam

0|0
    0|0
  • pek kaale almiyor seni, ayril baris yedekte olmussun artik, tebrikler :)

0|0
    0|0
  • ayrılmışsın geçen cumartesi pazar niye mesaj atıyorsun onu anlamadım.döndüğüne şükret

0|0
    0|0
    • hayır ayrıldıktan sonra zaman geçti cumartesi görüştük

• kendisine sormayı denesen, daha iyi olur diye düşünüyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Elde var bir durumuna dahil etmeye çalışıyor ... düşünmen yersiz , konuşman gereksiz ...

0|0
    0|0
  • git ya dolaşıp dönmmüş sana ondan hayır gelmezzz

0|0
    0|0
  • uzak dur hemen hiç kafanı yorma yol ver gitsin.

0|0
    0|0
  • ben ayrildim, kafam cok rahat sacnim. seni onemsemiyeni sen hic onemseme.. ben aptallik ettim hep altta kaldim, ona cok sey verdim, o hic karsilik vermedi mal. ayrilmakta istemedi. ama benimde bi sabrim var

0|0
    0|0
  • Ona sor ama seni taktığını düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • 3 gün içinde aramayan sevgiliye artık eski sevgili diyebilirsiniz.

Arayışa girmiş senide yedeğe almış.

0|0
    0|0
  • ya ayrılmış herşey yolunda ama seni yokluyo bakalım ne halde.AMACI barışmak değil sadece göya arkdşça hal hatır soruyo.Vrsa dile gietrmek isteidğin şeyleride duymak istediğin deolbailir. Gerizekalının teki.Kimsin die mesaj at silmiştim hesabı

0|0
    0|0
  • soğutmaya çalışıyor..tipik bir 'salak' erkek

0|0
    0|0
  • poposuna tekme istiyor o

0|0
    0|0
  • Bir degere sahip degilsin onun nezninde.

Elinin altinda bulun istiyor.

0|0
    0|0
  • shift delete yap

0|0
    0|0
  • kafana saksımı düşdü de...zeka seviyesi düşük galiba...seni önemsese hemen geri dönerdi sana.

0|0
    0|0
  • hiçbişiy beklememen hayrına olucaktır zira o şahıstan sana yar olmaz, yar olsada bi halta yaramaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...