Benfica-Fenerbahçe maçı düşünceleriniz neler?

Arkadaşlar düşüncelerinizi almak istiyorum maçla ilgili lafta fenerbahçe gol bile attırmadan turu geçecekti benfica top oynayamıyor deniyordu ama bugün görüldü ki fenerbahçe benficanın antreman takımı olur (not:ofsayt pozisyonun penaltı kazandığı halde) sizce fenerbahçe neden elendi?

Güncellemeler:
link acılarını paylasalım arkadaşlar :)

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• "nerdesiniz layyyynnn cinconlular" şeklinde çılgın atan yavru kuşlar hele bir gelsin bakalım..

yahu hala anlamadınız mı; bu ülkeye bir kupa daha gelecekse eğer onu da Galatasaray getirir. boşuna kendinizi yordunuz. 3 kulvarda ilerliyoruz diyordunuz, kaldı 1. (Türkiye kupası) 3'ün 1'i yani..

1|4
    0|1
    • Fatih TERİM : "Bir gün Türkiye'ye bir Avrupa Kupası daha gelecekse,

Bunu yine Galatasaray getirecektir..."

• biz kupayı aldığımızda "tesadüf" diye bok atan takım, bate borisovic, victoria silvstedt ve eski günlerinden eser kalmamış bir lazio'yu eledikten sonra benfica tarafından hoplatıldı..

1 hafta önce:

- kopöyü ölocöz olum büz. bözömdö öefö köpömöz ölocok! diyolardı.

şimdi:

- ay vajişiimmmm..

Kızlar Ne Diyor 2

• çok mutluyum tebrikler benfica

1|7
    3|2
  • şirrefsiz aziz sen kim oluyorsunda ünal başkanı çağırmıyorsun lizbona al sana kupa

1|5
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Pierre Webo, Moussa Sow‘uyla,

Orta saha Salih Uçan‘la,

Ceza alan taraftarla,

Dönüyorlar İstanbul'a. :)

1|2
    0|0
  • Fenerbahçeli futbolcular devre arasında Bal yemeyi unutmuş adamlar Feneri Kadiköyde tarttılar Portekizde işi bitirdiler bu Fenerlilerde seviniyordu Benficayı yendik diye

1|1
    0|1
  • Onu bunu bilmiyorumda bir grup fenerli dışarıda sevinerek havaalanına gidiyordu biri turu geçtiniz demiş herhalde anlamadım gitti :D

0|1
    0|0
  • Benfica gerçekten süperdi :) Fenerbahçe maçta çok sönüktü tek oynayan oyuncu gökhandı oda sakatlandı. Christian ölü tavuk gidiydi. Volkan hangi topu çıkaracaksın? Kısacası Benfica kalitesini gösterdi.

0|1
    0|0
  • Bu kadar kötü futbol olurmu hicmi istek yok sizde caba yoktu öyle koşup durdular ben hiç memnun kalmadım hiçbirşey demiyorum boyle oyun olmaz boyle futbol olmaz

0|1
    0|0
  • fener çıksa iyidi ya

0|1
    0|0
  • ilk maçta o toplar direkten dönmeseydi durum farklı olurdu.kadro kalitesi yetersiz kaldı bu maçta

0|1
    0|0
    • Fenerbahçeye karşı gelen rakiplerin toplarıda direkten dönmeseydi belki fenerbahçe burda olmazdı dimi ama

• Üzüntülerini hafifletir mi bilemiyorum ama tüm Fenerbahçeli futbolcu ve taraftarlar müzemize gelerek UEFA Kupası'nı yakından görebilirler.

0|2
    0|0
  • benfica ilk maç çok küçümsemiş neyse ki akılları başına gelmiş de gerçek toplarını oynadılar. feneri paspas yaptılar dünkü oyunlarıyla

0|1
    0|0
  • ahahhaahhaahahah ballılar anca her maç penlatıyla bir yere gelebilir ... kura balı pozisyon balı ve hakemler onlardandı hep !

0|1
    0|0
  • fener bu oyunla daha ne yapabilirdi ki ciddi rakip çıkınca tökezlediler malesef. takımda ciddi revizyonlar şart yoksa bu şekilde üst düzey takımlarla başa çıkması zor.

0|1
    0|0
  • Bugüne kadar dandik takımlarla karşılaştıklarını, kura şansı ve penaltı şanslarıyla buraya kadar geldiklerini her söylediğimde tepki gördüm. Sebep budur. İstediğinizi söyleyin şimdi.

0|1
    0|0
  • sen kesin gs lisin yorumlarında belli

0|0
    0|1
  • gönlüm türkbayranda . berbattı

0|1
    0|0
  • Skorun uzerine yatarsan boyle olur ustune onuda beceremiyorsun bu oyunla finale ciksan ne olcak.

0|1
    0|0
  • Uefa => Chelsea

Şampiyonlar => Bayern Münih

0|1
    0|0
Yükleniyor...