Geçen hafta söylemiştim

Geçen hafta söylemiştim ısrarla inkar etmişlerdi Benfica çok iyi takım evinde süper oynuyacaktır Gaitan süper oyuncu demiştim inanmamıştınız Benfica turu geçmeyi haketti maç hakkındaki görüşleriniz nelerdir Fenerbahçe neden bu kadar kötüydü sizce?

0|0
36

En İyi Kız Görüşü

• güzel ve keyifli bir maç izledik . herkes az çok bu şekilde tahmin ediyordu elbet ama herkes takımına güvenir . böyle konuşmaları büyük beklentiler içinde olmaları normal . anlayışla karşılamak lazım ...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende hep Benfica'yı şanslı görmüştüm..

Adamlar ve hak edip kazandılar..

Helal Olsun

O değil de Ünal Başgan Bize Cordozo'yu alsın.. !

0|3
    0|1
  • onu boşverde gökhan garibim nasıl düştü ya

0|1
    0|1
    • evet kaza eseri rakip oyuncunun dizi suratına gelince yere düşüp bilincini kaybetti sanıyorsam ama durumu iyiymiş korkuttu ama inşallah çok önemli bişeyi yoktur da sahalara döner hemen.

Erkekler Ne Diyor 6

• Fenerbahçeli futbolcular 3 kupaya da talibiz diyorlardı. Lig gitti, Avrupa gitti, ellerinde bir tek TÜRKİYE KUPASI kaldı! 3'ün 1'i için SALDIR FENERBAHÇE! Ne demişler; azimle *ıçan duvarı deler! :))))

2|2
    1|1
  • konsantrasyon eksikliğiiii

0|1
    0|0
  • kesinlikle eksiklerimzden dolayı. stoch için geç kaldık, mecburi oyuncu değişiklikleri, salihi 90dk oynatmak vs vs çok şanssız bir maçtı çok

0|1
    0|0
  • skorer.milliyet.com.tr/oguz-akdeniz/fenerbahce-icin-final-boyle-olmamaliydi-/YazarYazisi/1702692/default.htm

0|1
    0|0
  • Onu bunu bilmiyorumda bir grup fenerli dışarıda sevinerek havaalanına gidiyordu biri turu geçtiniz demiş herhalde anlamadım gitti.(: Onuda geçtim kupa olarakta 3ün 1ni alcaklar. puhahahahaha :D

0|1
    0|0
  • Buradan tüm fenevlilere sesleniyorum artık toto büyüklüğü yapmayın yok bize göre rakip yok siz kimsiniz bu kupayıda alırız onuda alırız şunuda alırız hepsi bizim dediniz ama ala ala 2 parmağın ortasındakini aldınız ne oldu şimdi hadi fenevliler görüşürüz .

0|1
    0|0
Yükleniyor...