5 gündür Benfica demedim mi?

Her yorumda benfica dedim ama hep eksi yememe rağmen haklı çıktım ilk maça bakıp benficayı çok küçük gördü çoğu kimse ama fenerin atağı bile yoktu bu maçta penaltı pozizyonuda ofsayt ama olsun yinede yarı finalde iyidir tebrikler.

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• evet dedinde bunun için soru mu açtın bir tane daha var senin gibi açan evet dediniz de soru buysa demedim mi? cevap verelim o zaman demişsin:))

0|1
    0|0
    • Eyw da ben kimseyle dalga geçmeden şahsi fikrimi sölediğim halde direk akşama görüşürüz ben futbolu çok iyi biliyorum falan diyenlere lafım benficayı çok küçümsediler

• dedin de ne oldu? adama bak hoşuna mı gitti şimdi?

0|0
    1|1
    • Tahminim tuttu diye seviniyo bide ...

• Arkadaşlar ben kişisel fikrimi sölediğimde yok akşama görüşcez filan diyenler bile oldu diyorum tm sinirlenmeyin yarı finalde çok iyidir

• aaaaa evet demiştin sağır sultan bile duymuştu demiiiii.

0|0
    0|1
  • Zaten yuzde elli tutacak dedigin neden bu kadar kastin ki kendini. Bravo iyi tahmin etmissin, masallah.

0|0
    0|1
    • Bnm yaptığım yorumların altındaki yorumları bilmediğin için kasma filan yok yani :) Ben sadece tahminde bulundum yok akşama görüşücez filan diyenler bile oldu bu arada %50 şansı yoktu bilgin olsun

• fener 1 0 önde gitti fenerin %desi daha çoktu %65 fener %35 benficaydı skorlara göre

• Tamamda feneer kendi sahasinda 1-0 yendi ve deplasmana bu sekil gitti. Bence buyuk bir avantaj degil cunku tutmasj zor bir skor. Iki golluk fark ile gidiyorsun ki gittide :)

• yar saçların lüle lüle fenev sana güle güle

1|3
    1|2
  • ne olursa olsun bir umut için bile olsa sesimiz kısılana kadar fenerbahçe TÜRKİYE dedik burada olmak bile güzeldi TEŞEKKÜRLER FENERBAHÇE TÜRKİYE İÇİN

0|0
    0|0
  • galatasaraylıyım ama bugün fenerbahçeliydim . benficanın kalecisi çok iyiydi . kimse benficayı küçük görmedi ama fenerbahçeden çok büyük beklenti içine girmiştik . ama haklı çıkmanı istemezdim doğrusu ..

0|0
    0|0
    • Ama benfica kadıköydeki benfica değildi bunu anlayamadı çoğu kimse fener kendi dengi takımlarla oynamamıştı bir oynadı sonuç ortada

• fenerlıler neden bozuluyor aynısını sız yaptınız real madrıdı desteklıyordunuz bızde benfıcayı en dogal hakkımız neden zorla destek ıstıyornuz

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Fener anca üçün birini alır ama bu gidişle Türkiye kupasını bile alamayacaklar şu an Kadiköyde bizi yenmekten başka hedefleri kalmadı

1|1
    0|2
  • amsterman mı o la ? link

0|1
    0|1
  • ee kaç para düştü benfica galibiyetinde senin payına

0|0
    1|1
  • fenev hakem ve balla bir yere kadar dimi ama ?

0|2
    0|0
  • bir ara gel al madalyanı

0|1
    1|1
  • ilk maçın şansızlığı olmasaydı tur cepteydii

0|0
    0|0
  • Kadro olarak eksik çıktı fenerbahçe zaten

0|0
    0|0
  • Gelecek nesillere , YARI FİNAL'e çıktıklarını anlatırlar.

0|0
    0|1
  • kınanın kilosu 5 tl olmuş

0|0
    0|1
  • way anasını diyorum başka bişey demiyorm... bahtsız bedevi fenerbaçe...

0|1
    0|0
Yükleniyor...