Benfica-Fenerbahçe maç yorumları neler?

Benfica-Fenerbahçe maç yorumlarınızı alayım? o penaltı mıydı ne düşünüyorsunuz? elendi fenerbahce

macla ilgili fikirlerinizi bekliyorum efendim

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• maçta fenerbahçe varmıydı ya. benfica kendi kendine oynuyor antrenman yapıyor sandım.

1|3
    1|1
    • penaltıya takıldım ben penaltı degıldı ya

• adamın dıbısın ya

• sağolasın. :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Biz Fenerlilere demiştik üçün birini alırsınız diye yanılmadıkta gerçi Türkiye kupasınıda kazanacaklarının garantisi yok

2|1
    1|3
  • volkan demirel'in maç sonu röportajından bir bölüm link

2|1
    0|0
  • Hakan Şükür,Bülent,Okan'la

Kopenhag'da kalktı o kupa

Tesadüf dedin CimBomBom'a

Nah Gidersin Amsterdam'a !

2|1
    1|0
  • Fenerbahçeli olduğum için gerçekten şükrediyorum, böyle bir maçta bile aşağıdaki gerzekçe ve aşağılık yorumları okumak beni gerçekten üzdü...

0|2
    1|1
  • anlamadığım şey neden gizlisin yani ne olacak amk futbol sorusu sorunca bekaret mi gidiyor? Yeter zaten sinirliyiz.

0|2
    1|1
  • Oscar Cardozo: Sow maç sonu yanıma gelip Galatasaray için oynuyorsunuz dedi. Ben de müzelerine baktın mı dedim."

1|1
    0|0
  • Fener çok mücadele etti ama Benfica resmen ezdi, kalibre farkı var ama çok tecrübe kazandı fenerbahçe bu sene Avrupada...

2|0
    1|0
  • İyi olan kazandı diye düşünüyorum.

1|1
    0|0
  • Fener burada iyi oynadı ama uyduruktan bir korner verdiler ve gol oldu..Benfica bu maçta çok iyi oynadı..

80. dk da bekirin eline geldi top penaltı olabilirdi ama vermedi..

1|0
    0|1
  • helal olsun hakem iyi gördü penaltı kararı doğruydu

0|1
    0|0
    • bence penaltı degıldı naptı elı topa degdı dıye penaltı verdıler

• sow pasif ofsayttan aktif ofsayta geçti yan hakem bunu göremedi ama siyah beyaz hataya girer

0|0
    0|0
  • BJK lı olarak üzüldüm :( adam gibi oynasalardı da çıklardı finale :;((

0|1
    0|0
  • O golü yemeselerdi finaldelerdi. Acı oldu.

0|0
    0|1
  • amacın ne bacım ?

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• penaltıydı.. ama ben böyle beleş bir penaltı görmedim yaa :) ilk yarı sadece bir kez geldi kaleye fener ondada penaltı çıktı :) zaten fenerli futbolcular bile şaşırdı :D

iyi mücadele ettiler ama.. kaleci çok fenaydı Benficanın , birde o paslaşma yaa.. topu iğne değinden geçiriyorlar resmen, şutları da kurşun gibiydi...

FENERBAHÇEYE TEBRİKLER.. iyi maç çıkardı bence.. haa Gökhan a çok çok geçmiş olsun inşallah bir şeyi yoktur

1|1
    0|1
  • hani amsterdama gidiyorlardı bunlar uyandılar mı rüyadan

1|2
    0|1
    • Türkiye kupası Finalini Amsterdamda oynamak için Başvuru yapacaklarmış

• inanmıstımmmm :(((((((((((((((

0|1
    0|3
Yükleniyor...