Squat yapan var mı?

Zayıflama amaçlı yapcaktım ama zayıflatmaz aksine kas yaptırır diye duydum fikri olan?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Squat zaten zayıflamak için değil aksine hacim yapmak, sıkılaşmak için tavsiye edilir ve yapılır. Yani kalçanız büyükse şekle sokarsınız;kalçanız yine hacimli durur ama çok daha estetik gözükür. Olay budur...

0|0
    0|0
  • zayıftlatmaz evet hiç bir hareket zayıtlatmaz sen kalorine beslenmene dikkat etmediğin sürece :) squat bacaklar için bir hareket kadınlarda kaslanma daha zor oluyor yani kaslanma gibi bir korkun olmasın hadi kaslandın diyelim kaslanırsanda bırakırsın çalışmayı gider ilelebet seninle kalacak bişey değil

0|0
    0|0
  • yokk ama sen yap

0|0
    0|0
  • sguat yazacagına spor yazabilirsin özenti olma özünle yaz

0|0
    0|0
  • Ben gotum sekıllensın dıye yapıyordum baktım zaten sekıllı ve kocaman vazgectım ::D sonardan ogrendım o bacak kası ıcinmiş :D

0|0
    0|0
  • Ben. Bacaklarin kalinlasir

0|0
    0|0
  • Popo baldır büyür

0|0
    0|0
  • Zayıflatmaz :D

0|0
    0|0
  • popon mu büyük :)

0|0
    0|0
  • Evet yapıyorum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Kas ile yağı bir mi tutuyorsun? Kasın kilona + etkisi olduğu doğrudur ama kilolu biriyle fit biri arasında da dağlar kadar fark var...

0|0
    0|0
    • Öyle demedim zayıflamak istiyorum kas yapmaktan ziyade.. bir tuttuğum felan yok incelmek istiyorum o anlamda

• Zayiflatmaz tabi. Kas oluşturuyor. Zayiflamak icin koşmak yüzmek gibi kalori yaktiran sporlar yapılmalı.

0|0
    0|0
  • Evet doğru kalçan sertleşir

0|0
    0|0
Yükleniyor...