Sizce ona nasıl bir gün yaşatmalıyım?

Sevgilimle neredeyse birlikte olalı 2 ay olacak ve aramızda güzel bir anının olmasını istiyorum.Sizce ne yapmalıyım?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Eğer cok cok eğlenmek ıstıyosan ..Ben olsam LunaParka gotururdum sevgılımı .İnanılmayacak derecede cok guzel vakıt gecırırsınız veya havuzlu parklara falan.. Eğer romantik istiyosan hazır deniz havası sahilde bir yerde akşam gezebılırsınız hoş muhabbet .ya cok hosuma gıdıyo boyle seyler bıde yanında sevgılınle el ele süpper süpperrr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne yap biliyon mu? Bu yavşağan araba varsa, yoksa da bulsun bir yerlerden "Aşkım arabayla gezmek istiyorum havadar bir yerlere gidelim." de. Böyle ıssız havadar bir yere çıkın arabayla. Zaten sonrasını o halleder, senin ruhun bile duymaz, hatta hoşuna da gider..!

0|0
    0|0
  • İlşkinizin boyutu ne seviyede bilemiyorum tabiiki ama ona heyecan vermek istiyorsan dudağına çok küçük bir öpücük kondur :)

0|0
    0|0
  • ona vermelısın :D töbe töbe :D

0|0
    0|0
  • Göster ama elletme

0|0
    0|0
  • Ona onu sevdiğini göster

0|0
    0|0
  • cinsel ilişki için çok erken 1 yıl daha beklemelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• öp mıncır falan.

0|0
    0|0
  • boyle tıplerede ayrı uyuz oluorum.

ılla bısey yapman mı gerek ulan ne yalaka mılletsiniz ya :D

kızım azcık agır ol agır, bırakda o senın ıcın bısey yapsın ''ohh bende tam koca arıyodum buldum b*kunu yiyim beni bırakma'' edalarını bırak bı ya hanım ol hanım.

0|0
    0|0
  • koskoca 2 ay olmuş bilemedimki şimdi

2|0
    0|0
  • Burnundan fitil fitil getir hayatı zehir et bir daha istese de unutamayacaktır:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...