Özellikle beylere soruyorum?

Beyler spor salonuna gitme imkanım yok evde çalışıp abartmadan kas yapmak istiyorum dumbel ve herbiri ayrı ayrı 7 kilo kaldırabilirim başlangıç olarak şu lif yırtılma meselesi gözümü korkutuyor bir oneriniz var mı arti kilo da almak istiyorum ama iştah sıfır bir yardimci olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo almak için karbonhidrat tozları var. Benim önersiğim bir kaç genç iyi sonuçlar almıştı zamanında. Onun dısında nasıl spor yapılacağını sana söylemem eksik kalır çünkü görselliğe ihtiyaç vardır. Youtubedan ya da android programları var bu konularda , onlardan faydalanman çok iyi olur. Androidde bulunan bazı yazılımlar çok kapsamlı ve seni disiplin altında da tutabilir. Ama ben hala evde spor yapmanın mümkün olmayacağını düşünürüm çünkü illakş disiplinsizlik oluyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 7 kiloyu nasıl kaldırıyosun abi benim kol kaslarım baya güçlü ona rağmen 3-4 kg dumbellarla uzun süre yapınca kollarım titremeye başlıyor ağrıdan acıdan

1|0
    0|0
    • Yok öyle bir sorunum lif yyirtilir diyolar ondan korkuyorum

• Yaa öyle çevrem de hayret ediyo ama lif mevzusu korkutuyor beni onları kaldırmak hiç sorun gelmiyor aksine keyf alıyorum bir de gör zayıfım yani tek korkum lifler 😕

• Ukalalik? bir sakin ol önce. Bir kere bu dakikayla degil tekrar, set sayisi ve en onemlisi beslenme ile alakalidir.

Erkekler Ne Diyor 7

• Yapabilirsin. Zaten abartili kas yapamazsin istesende.. bu oyle basit bir olay degil. Istah kilo alma konusu benim uzmanlik alanim. 184 boy 56 kilodan 184 80 kilodayim Şu an . 24 kilo almis biriyim ve sifir gobek ile... en onemli nokta bu. Ayrica lif yirtiklarina da iyi gelir. Iyilestirir.

1|0
    0|0
    • Kilo için ne onerirsin peki

• Yav sus gizli gizli artistlik yapma

• Tamam kardes haklisin kusura bakma iyi gunler.

• nasil imkanin yoj

1|0
    0|0
  • lif yırtılmaz kolay kolay korkma

1|0
    0|0
  • Protein tüket

1|0
    0|0
  • 7 kilo ağır gelir sana daha hafifle başla 3 gibi sonra arttır. hem bol bol koşu yap acıktırır

1|0
    0|0
    • Çok hafif geliyo onlar bana 😕

• o zamn 5 le başla hem zorlama kendini sonra kötü olur. hem mekik çek bide squat yap

• 7 kilo ile basliyosan kiz olarak helal olsun

1|0
    0|0
    • Öyle ama lif meselesi korkutuyor beni bişey olur mu yaa😕

• Cok zorlama başlarken zamanla ağır girersin

• istesende abartamazsın zaten evde merak etme ama iyi ısın yoksa yırtarsın

1|0
    0|0
    • Yani ısınmayla alakali öyle mi

• yani dogru hareket ısınma bir çok şey

• Netten de izliyorum ona bakarak yapmaya dikkat ediyorum teşekkür ederim 😊

Kızlar Ne Diyor 0