Beşiktaşın yeni transferi Kenneth Omeruo, nasıl buluyorsunuz?

0|1
1|19

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kasımpaşada izledim, yaşına göre parlamamış bir oyuncu. Rotasyonda iş görür anca.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben lig icin degil bjk transferlerini cl ye gore yorumlarim geldiyse eger vasat bir transfer hayirli olsun yinede.

0|1
    0|0
  • İyi buldum

0|1
    0|0
  • Geçen sene Kasımpaşadaydı kiralık , yine kiralık Beşiktaş ta. Rotasyon için alınmıştır iyi yedek olur.

0|1
    0|0
  • alınmadı kiralandı

0|2
    0|0
  • Zaten tanimadik oyuncular aliniyor nerde robben , pogba , zlatan , sergio keske bunlarda turkiyeye gelse

0|1
    0|0
  • Benim villada oturuyor 1 senedir hic gurultu duymadim mutevazi bir insan kasimpasada oynuyordu zaten

0|1
    0|0
  • Iyi adam severim arada geliyor okey atıyoruz

0|1
    0|0
  • iyi degil yavaş

0|1
    0|0
  • İyi ligi tanıyan bir yedek

0|1
    0|0
  • gayet güzel ve başarılı oyuncu yani tercih edilir bir oyuncu

0|1
    0|0
  • yalnız adam sağlam defansmış pitbull gibi tuttuğunu bırakmıyor :D

0|1
    0|0
  • düzenli olarak forma giyerse iş görür istikrarsız bir oyuncu çünkü

0|1
    0|0
  • Adını daha önce duymadım ama geldiği takım chelsea olunca tecrübeli gibi geldi :)

0|1
    0|0
  • bence fazla bir faydası olmaz takıma boş transfer

0|1
    0|0
  • Fabri, omeruo bu transfer politikası ile şampiyonlar liginde hüsran yaşar. Fenerbahçe gökhandan vazgeçmese sağ bek de alamayacaktı bjk sadece bonservisi elinde ya da kiralık adamları topluyolar

0|0
    0|0
    • cezalı çünkü

• o saydıklarını adam niçin yaptı kendisi için mi!

• Bunlar sadece küçük bir kısmi bjk yi şampiyon yapan şenol güneş kadronun çekirdeğini kuranda önder özen

• Yine 2. el oyuncularıalıyor Fener istemedi Gökhan 'ı aldı Kasımpaşa istemedi bunu aldı ne yapsı Bjk başka gelcek yokki.

0|0
    0|0
    • kesin fener istememiştir gökhanı :)) 2. el oyuncularla gecen sene sampıyon oldu dimi :)

• Neden mi Gökhan Bjk ye gitti iyi oku bunu bak. Fenerbahçe imza parası vermem dedi Bjk 2 Milyon Euro verdi Fenerbahçe menejer parası vermem dedi Bjk 1 Milyon Euro verdi Fenrbahçe 2 yıllık dedi Bjk4 yıllık dedi 35 yaşında bile oynamasa bile 1650 Euro vericek biliyormusun.

• o yüzden de gökhan para konu değil dedi ama yine yönetim tarafında oldunuz. neyse neyse bize de sizede hayırlı olsun

• berbt

0|0
    0|0
  • genç oyuncu ama şampiyonlar ligi için yetersiz tecrübeli adam almaları lazım paraya kıyıp

0|0
    0|0
Yükleniyor...