Sevdiğiniz insanın sizi istemeyip baskasını tercıh etmesi

arkadaslar hıc hoslandıgınız/sevdiğiniz insana sevginizi belli etmenize rağmen sizi istemeyip baskasını tercıh ettı mı ve o an neler hıssettınız,kendınızı aşağılanmış ezık yerıne konulmuş gibi bir düşünceye kapıldınız mı kapılmadıysanız nasıl düşünceler hakım oldu beynınıze?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• evet başkasını tercih etti hem de benden daha güzel olmayan birini çok üzüldüm özgüvenim azaldı :(

0|1
    0|0
    • kısmet demekten başka ne olabilir ki...

• yani artk söylenecek söz kalmadı

Erkekler Ne Diyor 4

• Oyle dusunecegine birde soyle dusun o kisininde sevdigi ile beraber olmaya hakki yok mu ? Demekki senin besledigin duygulari o da ona besliyoduki boyle oldu yapacak bir sey yok o zaman yeni birisii bulma zamani demeyi biliceksin seni seven.

0|0
    0|0
    • o açıdan bakabılmek kolay bısey değil

• evet.. hoş bir durum değil tabii ki..içsel bir sessizlik. sonra kısmet. umarıım Allah hayırlısını yazar.

0|0
    0|0
  • o da mutsuz şimdi :D ben daha mutluyum inan çünkü ben sevdiğimin arkasından gitti o ise :..

0|0
    0|0
  • Kötü bir durum, Allah kimseye göstermesin, ben kendimi ezik zavallı gibi his etmedim, çevremde tanılan ve sayılan biriyim, herkezin bir tercih hakkı var, beni kendine uygun görmemiş ve diğerini seçmiş, seni tanıyorsa ve sana karşı boş değilse, farkı anlıyacaktır, üzülende üzülmesinde olan olmuş, herseyden önce karakterinden ödül vermemen gerekir, saçma sapan seyler yapmaktan kaçın, Allah'a sığın dua et, Allah herşeyin en iyisini verir yeter ki sen kendini temiz tut

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Böyle bir durum yaşamadım cunku ılk adımı atan olmaktan yana olmadım bu durumlarda.Ama atmıs olsaydım hiçte kendımı ezık falan hıssetmezdım sonucta ben ona bırseyler hıssedıorum dıe oda bana hıssedıcek deıl ya canım ha uzulurdum ama cokta yıpratmazdım kendımı

0|0
    0|0
  • Olur öyle seyler. S*ktir et y*vsagi.

0|0
    0|0
  • bir senelik ilişkimizi bitirip dksına baska bı kıza gitti onu seviyomus onu bana tercıh etti, üstelik ben onun mutlu olması ıcın cabalarken,ama gözü kör olmus işte gitti arkasına bakmadan. kendimi kaandırılmıs saf ve aptal issettim. ama özgüvenim hiç yoktu benım tamtersı bıraz daha fazlalastı yanı güüçlü kalmaya calısıyorum halaa unutmadım o ayrı seviyorum o da ayrı ama halaa onu düşünüyorum o aklımda kendımı tam bir ZAVALLI gibi hissediyorum

0|0
    0|0
    • resmen aynı durumdayız seninle

• maalesef ki öyle üzülüyoruz ama zamanla anlıcaz ki bir hiç uğruna ama gidenlerde özleyince geri dönmesini biliyolar. umarım Allah'ın ıznıyle cabuk atlatır ve mutlu oluruz

• amin :)

Yükleniyor...