#Euro2016 Almanya-İtalya karşılaşması... Beklentiniz nedir?

#euro2016 Almanya-İtalya karşılaşması... Beklentiniz nedir?#euro2016 İtalya -Almanya karşılaşması... Beklentiniz ne?

• Almanya
    71% (32)79% (38)75% (70)Oy Ver
  • İtalya
    29% (13)21% (10)25% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|19

En İyi Kız Görüşü

• İtalya her yönüyle çok iyi bir takım ve çokta arzulu oynuyorlar ama ben herşeye rağmen İtalyanın, Almanyanın gücüne dayanabileceğini sanmıyorum.
    Futbol bu herşey olabilir ama kesin olan tek birşey varsa, bu maçıngerçekten erken final olduğudur çünkü bu turnuvanın en güçlü iki takımı karşı karşıya

1|1
    0|0
    • atraksyona bak hele pembedeki :D yeminle yazının girişindezirveye çıktım derken bir anda böğrüme altan yumrugu attın be pembe, dayanır pembe italya alır, yanında kalem kagıt varsa bunu not al lütfen :d yordumlarına bayıldım ayrıca :D

• Teşekkürler :)
      Akşam izleyip görelim bakalım ne olacak

• aynen öyle pembe

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Almanyanın kazanması dileği ile:)

0|1
    0|0
    • italya kazanır diye düşünüyordum ama öyle içten dedin ki aklım karıştı valla :D

• İzliyorum evet :)

• .☕️😎

• İtaliano😄😄Hem italya kazansın isterim hemde kazanacaklarını duşunuyorum😏.

0|1
    0|0
  • Insallah ITALYA kazanir.
    almanlar da türklerin hic bir zaman kazanmasini istemiyorlar. Bunu bu yil o kadar cok ve net bir sekilde belli ettiler.

0|1
    0|0
    • çok içten inşallah dedin pembe olacak bu iş bence, nedir bu insnalradaki almancılık anlamadım valla :D

• Kudurdular uyutmuyorlar 😂 Keske italya kazansaydi rahat uyurduk 😂

• güzel maçtı ama ayrıca oşansta geldi italyaya ama futbol bu :D olsun sağlık olsun pembe

• Almanya net alir diyorum

0|1
    0|0
    • hiç şans tanımoyurm maç italyanın

• Deutschland 💪

0|1
    0|0
    • no no no forza italia :p

• Güzel olacak kesin ikisi de iki takımlar

• aynen pembe sana katılıyorum harikasın bu yorumunla :D

• Almanya

0|1
    0|0
  • Almanya olabilir

0|1
    0|0
    • mümkün bence, iyi ekip sonuçta

• Herzaman ki gibi italya

0|1
    0|0
    • bende italya yener diyorum farkektimde çok ortak noktamız var pembe :d

• No.

• Almanya bugün yenilirse birdaha maç izlersem popona sksnler

• Almanya alır

0|1
    0|0
    • almanya turnuva takımıdır haklısın

• italya ama o arda denilen züppeyle ayrıldım italyadayım her an yenilebilirim

0|1
    0|0
  • İtalya yener

0|1
    0|0
    • aynı düşünüyoruz pembe totem yapalım senlen olmaz mı :p

• Abudamı kalksak

• onu ben yapamıyorum işte pembe ters olunca kafaya kan falan hucum ediyor sanra sinirli oluyor insan, ördek iyiydi aslında yok mu hiç çevrende

Erkekler Ne Diyor 18

• Turnuvanın en iyi savunma yapan iki takiminin maçında Ustun Alman teknolojisi makine gibi isleyen sistemleriyle turu geçer

0|1
    0|0
  • almanya eler.

0|1
    0|0
  • Favorim almanlardi turnuva baslamadan oncede boyledi hala da almanlarin kupayi alacagini dusunuyorum bugun italya darmadigin olacak 😎

0|1
    0|0
    • sanki bu yorumun sonu fiktrim değişti italya alacak gibiye bağlanacak sandım bir an :( gözlükteyakışmış ayrıca :D

• yo favorim değil. fransa zorlanarak yeniyor, bunda sonraki almanyanın rakibi oldugu için dedim...

• Tamam anladim dostum fransa son dakikalarin takimi oldu bana kalirsa almanya fransa maci penaltilara bile kalmaz cunki her turnavada almanlar bir takima patliyor umarim bu takimda fransa olur.

• İy 0 Ms 0 Bas bas bağırdım 30 tl vardı cepte oynamadım salak gibi şimdi 100 alcaktım ya ben biliyordum abi ya

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Favoriler Almanya'yı gösterse de bence turu geçen takım İtalya olacak!

0|1
    0|0
    • bendede öyle bir his çünkü bu tura kadar ciddi bir rakiple oynamadı almanlar, herkes eskiye referansla konuşuyor biraz, güzel maç olsun bizim karımız o :D

• Yok ortak ol demiyorum da.. Dünden beri aklımda :)

• bişey demiyim sen bilirsin :D

• italya 1-0 bitir isi :D

0|1
    0|0
    • italyan jobs
      italyan işi diyorsun, itayla kazanmalı bencede

• cataniacio yeter :D

• futbollarını yukarıya çektiler, turnuanın başında pek şans tanınmıyordu ama şanslarını savaşa savaşa elde ettiler bence, bugunde almanyayı yenerse kupanın bir kulpundan tutar fransaya bırakmaz o işi gibime geliyor

• herşeyin en iyisini Almanlar yapar.
    sonuç kaçınılmaz

0|1
    0|0
    • gördük 1. dünya savaşında :d italyanları yabana atma turnuvanın başında ismi geçmiyordu ama oynaya oynaya üstüne kata kata futbollarını geliştire geliştire geldiler buraya, italyanın şansı var bence turu geçmede, şansını az görememek gerekir

• Herşeyin en iyisini almanlar yapar aynen

• Almanya alır

0|1
    0|0
    • sanmam

• ahahaha o zaman yarın seçersin, italya alırsa ben de sana gurulugumu veririm :D

• eyvallah :D

• Italya bombalar kupayi da alir

0|1
    0|0
    • italya iyi bence, bugun alman duvarını aşarsa kupaya uzanır katlıyorum sana

• Panzerler ezip geçecek sonrada Fransadada çingene payet izlandayı eleyecek :)

0|1
    0|0
  • Italya alicak

0|1
    0|0
  • Ortada bir oyun olur. İki takımda sağlam

0|1
    0|0
    • son iki maçın birini almanya almış birini italya, dediğin gibi sağlam maç olacak

• Ortada bir oyun demiştim : ))) yanilmadim

• aynen dediğin gibi oldu :D

• almanya yener

0|1
    0|0
    • kupayıda alır mı pekii

• aynen kardeşim

• . :D

• yazik oldu italyaya

0|1
    0|0
  • Tüm dünyaya iyilik ve barış getirmesi 😂😂😂😂

0|1
    0|0
    • sporun mesafeleri kapatan bir yanı var tabi haklısın :D maçla ilgili yorumun var mı :d

• Az gollü karşılaşma bekliyorum.1-0 almanya olabilir

• aynen skorlar zaten 1-0 2-1 falan oluyor genelde

• Almanya kazanamassa ateist olmazsam annemi sksınler

0|1
    0|0
  • buram buram beraberlik ile bitecek ama sonrasında almanların kazanacagı bir maç gibi geliyor

0|1
    0|0
    • uzatmalar belkide penaltılar mı bekliyorsun, italyanlarda fena değil heee ne derisin :D

• eyvallah iyi paraymis😎

• kupayı fransa alır ;-) ilk günkü tahminim bu yönde idi şimdide böyle not düşelim buraya ;-)

Yükleniyor...